Skocz do zawartości

usun towar

Polecane posty

WItam,

 

jak tu usunac towar?

 

Sello pisze ze jest do niego aukcja... w aukcji pisze ze jest transakacja w transakacji ze jest komentarz a pozniej sie okazuje ze nie moge wykasowac aukcji i jakas integralnosc bazy....

Ja nie mam juz tego towaru nigdy nie bede mial i chce go wykasowac zeby przez pomylke nie wystawic jeszcze raz! NIE MOGE!

Najchetniej usunalbym wszsytko (poza szablonami aukcji i towarami) i sciagnal jeszcze raz.. bo mam same bledy o braku aukcji transakcji komentarza i chyba IQ tez mi brakuje...........

 

Do tego w trawajacych aukcjach mam aukcje 14 dni sprzed ponad miesiaca :D (w pobieraniu wszsytkiego zaznaczone)

Link to postu

No wlasnie z towarami przydalo by sie cos zrobic, bo robi sie niezly smietnik na liscie.

 

Ja ma 2 propozycje do rozwazenia:

*ukrywanie towarow nie aktywnych tak jak jest w subiekcie(na jego podstawie) + reczne ukrywanie z sello. To jednak tylko oczysci liste a nie baze.

*W jakims watku omowilismy/zaprojektowalismy modul archiwizacji i on moglby ze soba zabierac rowniez niewykozystywane juz towary, bo jezeli nie bedzie widocznych(w tej bazie) aukcji, transakcji to i towar da sie wtedy skasowac.

Link to postu

mam nieodparte wrażenie... ze ten program zaraz się rozpadnie ;)

 

Zasypie mnie błędami i komunikatami i nic nie będę mógł zrobić bo nie mam Subiekta albo piec lat temu ktos niewystawil mi komentarza;) a przecież była transakcja która tak naprawdę jest aukcją ;)

 

...i na koniec dodadzą opcje "ukryj sam siebie", chociaz my będziemy zamawiać opcje "wpie... programiscie" ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...