Skocz do zawartości

sello- pierwsze koroki

Polecane posty

Witam was, juz nie moge zniesc tego narzekania na forum .

własnie zacząłem prace z sello i nie jest tak źle , pierwsze 15 paczek pojechało do ludzi , jutro następna porcja.

 

Wyobraźcie sobie ludziska  że wasz problem z pracą w sello to tak jak bobasek ma problem z chodzeniem , siedzi - widzi te nogi i zastanawia sie poco je ma? dotyka  oglada ,ale nie uzywa albo jesli uzywa to sie boi postawic 1 krok.

 

Ja poczytałem troche forum , mam doswiadczenie z innym programem i zacząłem .

1. najpierw zbiera sie informacje o wsyłce -transakcje trafiaja do paczek .

2. wstepne paczki dziele na oplacone , lub pobraniowe i klikam kolejno twórz paczke .

nrazie nie mam subiekta w wersji w której sie łaczy z sello . wiec recznie sciagam towary i pisze faktury w subiekcie .

3. zaznaczam paczki zbiorczo i klikam utwórz liste . nastepne drukuje nalepki na paczki .

4. z nalepekami wracam do paczek i kolejno otwierajac  wpisuje nr nadawczy oraz wypisuje paragon , na paczce jest napisany nr z listy wysyłki -ten wpisuje w dolnym rogu nalepki ,zeby było łatwo podpiac inne wydruczki nie po nazwiskach tylko po nrkach , [glow=red,2,300]powinni zrobic by drukował sie utomatycznie[/glow].

5. zaznaczam  wszystkie paczki z listy i klikam wysłąne .

6. pzechodze do listy  i drukuje ksaizke , liste magazynowa i do paczkarni .

 

nie pakujcie po 1 paczce , tylko zbiorowo , rozdzielajac sobie na paczki oplacone i pobraniowe - oraz kureir uzywaja filtry .

 

czekam na poprawe wydruków . prosze uwzglednic fakt ze nie musze drukowac na igłówce nalepek , tylko na laserówce pobieram z poczty 2kopie czarne i 2 kopie niebieskie , 3i4 kopi nie potrzeba bo mam dla siebie ksiazke nadawcza .

 

musisce poprawic tak wydruki by nalepki na paczki drukowały się zbiorowo jako 1 dokument zawierajacy po 2 nalepki na strone i tak powstanie np 12 stron dla 24 paczek . taki wydruk leci jak z maszynu w laserze w minute czy 2  a druki ktore dostaje od poczty rozrywam po 2 jak ze skladanki wynika.

 

to najłatwiejszy sposób i najszybszy do wydruków.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...