Skocz do zawartości

Płatności za Sello

Polecane posty

Sposób w jaki szanowane są moje pieniądze i mój czas poraził mnie :) Od 30 minut próbuję opłacić 7 kont , jak na razie udało mi się opłacić 2, nowego konto udało mi się założyć po 4 próbach. Przede mną jeszcze jedno nowe konto i opłata za dwa stare.

 

Ciekawy powrót do Sello :)Miałem nadzieję, że przez ok coś tutaj zostało poprawione, ale niestety nie. Zatem zadam sakramentalne pytanie .

Kiedy zostanie to poprawione, albo zmieniony serwis obsługujący płatności? Po czyjej stronie lezy wina nie wiem i tak naprawdę mnie to nie obchodzi. Z dotpayem współpracuje kilkanaście moich sklepów i z takimi problemami się nie spotkałem.

 

Kiedy będę mógł zapłacić za jednym zamachem za wszystkie konta? Ktoś tutaj nie szanuje mojego czasu. Problem był zgłaszany rok temu i w tak fundamentalnej sprawie postępu nie widać.

 

Link to postu

w czym dokładnie tkwi problem? co się dzieje?

W czasie wykupywania licencji:

 

-Na stronie Sello - płatności on-line :po wpisaniu danych : imię, nazwisko, email nie przechodzi do kolejnej stony, komunikat "nie ma takiej strony, czy coś takiego" , czasem wyświetla się pusta strona (uprzedzając pytania - z łaczem intenetowym mam wszystko ok )

-czasem brak przekierowania na stronę płatności, przycisk kontynuuj nieaktywny

- po wejściu na stronę płatności; bład wykonywania skryptu, czasem skrypt rusza, czasem nie

- wieszanie się Sello po zamknieciu okna kupowania płatnosci

 

- po wpisaniu danych karty kredytowej komunikat "nieokreślony błąd" prosimy spóbować później i wszystko od nowa

 

W czasie dodawania konta:

- po sprawdzeniu użytkownika i kliknięciu dalej okno się wiesza, albo zamyka, albo komunikat błędu ( nie pamietam jaki)

 

Podejrzewam, ze jescze coś pominąłem..

 

Przy dokonywaniu płatności czasem wystąpi jeden błąd, czasem kilka po kolei. Ogólnie przy dokonywaniu płatności przy kazdym koncie wystEpował przynajmniej jeden z powyższych błędów.. Ogólnie opłacenie 4 kont i dodanie dwóch nowych kont i sprawdzenie 4 kont ( w starszej wersji Sello nie dopisywało maila) zajęło mi około 40 minut, porażka !!!

Te same problemy występowały od począku istnienia Sello.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...