Skocz do zawartości

Brak pliku emf

Polecane posty

Witam.

Tak sie nieszczesliwie sklada ze pracuje z Sello pod VISTą. No i caly czas są problemy, ktore raz z Waszą pomocą a raz sam sobie rozwiązuje.

Ostatnio musiałem dorobić konto użytkownika. Niby prosta operacja, ale po niej przestało mi działać połączenie z Insertem. Udało mi sie je przywrócić (w sumie nic nie zmienilem ale teraz dziala), ale teraz przy drukowaniu Listy wysylkowej pojawia sie blad: "POdczas drukowania nie znaleziono jednego (lub więcej) pliku (*.emf)wymaganego przez  wydruk.

Sciagnalem jeszcze raz instalke z serwera, uruchomilem ja - dalem NAPRAW BLEDY - ale ciagle nie widzi plikow emf. W systemie nie ma tez takich plikow emf. Jak wiec moge je przywrocic?

Link to postu

Witam ponownie. Dzieki wielkie za pliki. Wgralem je do katalogu i ku zaskoczeniu mojemu program zapytal sie czy chce zastapic stare pliki nowymi.

Potwierdzilem i odpalilem SELLO.

Robie wydruk i czysta kartka sie drukuje.

CO ciekawe - wchodze w START - Wyszukaj pliki i znajdz *.emf - caly czas podaje mi ze brak plikow. Wchodze recznie do katalogu ProgramFilles/ Insert/ Sello i jest katalog DRUKI a w nim sa pliki emf - szkoda slow na VISTE, ale wracajac do tematu to w takim razie nie to jest przyczyna ze nie widzi tych plikow.

Moge zrobic odinstaluj SELLO i zainstaluj ponownie, ale boje sie stracic wszystkie ustawienia ktore porobilem

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...