Skocz do zawartości

Zbiorcze wystawianie aukcji przy użyciu wielu szablonów

Polecane posty

Witam

 

W zakładce towary w Sello każda nasza pozycja posiada 2 przypisane szablony. Pierwszy ustawiony jest na parametry Aukcyjne allegro, a drugi szablon ustawiony jest dla sklepu allegro. Szablony te różnią się czasem trwania i kategorią reszta bez zmian. Po kliknięciu Ctrl+Shift+W mam do wyboru 3 rodzaje w tym wystaw przy użyciu szablonu domyślnego. Więc ustawiłem wszystkie aukcje allegro na szablon domyślny. I tutaj jest ok wybiera mi tylko ten szablon. Ale gdy chcę wystawić towar do sklepu allegro mam kłopot bo mogę wybrać tylko opcje wystaw przy użyciu wszystkich szablonów i w zakładce przygotowane muszę wykasować niepotrzebnie naszykowane

 

czy można liczyć na taką opcje jak np wystaw przy użyciu szablon nr 1 lub nr 2 a nawet na więcej tak aby każdy przypisany szablon do towaru posiadał swój numer porządkowy

Link to postu

można sobie wyobrazić takie coś, jednak co jeśli ktoś zacznie usuwać szablony przypisane do towarów, wtedy zaczną się one "przesuwać" w numerkologii. Takie rozwiązania są dobre jeśli ktoś wie jak z nich korzystać i zawsze korzysta w ten sposób.

 

Np co jeśli któryś towar nie będzie miał szablonu numer 2? Trzeba by rozszerzyć znów logikę tworzenia aukcji, bo zamiast opcji "Jeśli towar nie ma domyślnego szablonu, użyj:" trzeba by dać możliwość wybrania np szablonu 3, a kto inny będzie chciał całkiem innego szablonu. Tak, że są takie opcje w których niby z pozoru dodanie pewnej opcji jest proste, ale szybko okazuje się, że pojawia się więcej pytań, różnych scenariuszy i dorobienie ich często dość mocno komplikuje obsługę.

Link to postu

Owszem zgadza się wystarczy małe odstępstwo i pomysł nie będzie się sprawdzał, ale jednak takie rozwiązanie na pewno sprawdzi się nie tylko mi, więc jak jest taka możliwość to było by super. Przecież numerologia może być założona i nie będzie przeszkadzać innym. A jeżeli chodzi o ich wykorzystanie zawsze może być to jako dodatkowa opcja czyli dołożona do trzech już założonych

Link to postu

A tak rozmyślając o tej funkcji...

 

np: towar krótkie spodenki posiadał by dwa szablony 1 - do aukcji allegro 2- do sklepu allegro. I np jeśli bym wykasował szablon nr 1 bo np krótkie spodenki teraz się nie będą sprzedawały to 2 szablon niech zostanie przy swoim numerku 2 nie musi przeskakiwać na pierwsze miejsce. I przy takim przypisywaniu numerków do szablonów każdy będzie zadowolony

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...