Skocz do zawartości

błagam o POMOC

Polecane posty

nic komplrtnie niemoge zrobić tworze kopie i staram sie ją otworzyć na drugim komputerze i nic sie niechce oprzenieść a jesli chodzi o subikt GT to wogóle nie chce mi sie otworzyć a już prawie wszystkie dane wprowadziłem do programu sello towary itp i nic mi nie chce zadziałać nie chcem jeszcze wystawiać aukcji dopóki nie będę miał pewności że to wszystko ze sobą współgra kompletnie nie wiem co robić czas płynie i zaraz mi sie skończy okres darmowego korzystania i nawet nie zdąże sprawdzić tego programu jak on funkcjonuje dla mie jest strasznie pokomplikowany jak to wszystko uruchomić jak utworzyć dobrą baze jak ją przenieść a najpierw znaleść na komputerze gdzie się utworzyła i jak ją uruchomić na innym komputerze żeby wszystkie dane wprowadzone na jednym komputerze wskoczyły w drugi komputer zapisywałem na memorke coś sie tam utworzyło jakieś pliki rar czy Iar albo coś takiego  i I01i jeszcze różne inne zupełnie nie wiem co robić może jest jakiś telefon do was i jakaś pomoc bo tak bardzo trudno  mi dokładnie wytłumaczyć wszelkie problemy ???  bardzo chce uruchomić ten program i pracować na nim  pozdrawiam i czekam na jakieś info ???

Link to postu

Strasznie chaotycznie napisane, czy można prosić po kolei o wymienienie, najlepiej w punktach i ze znakami interpunkcyjnymi, jakie operacje się nie udają, co nie działa, jakie są zamiary? Bo przynajmniej z mojego punktu widzenia, to ciężko jest mi określić o co właściwie chodzi. A zatem i pomóc ciężko.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...