Skocz do zawartości

Polecane posty

Sprzedaje ktoś może na świstaku?

Jest darmowy więc mnie to zachęciło bo w końcu co szkodzi spróbować?

Dodatkowo świstak wprowadził program importujący aukcje z Allegro i nie trzeba się bawić wszystko idzie automatycznie.

Oczywiście świstak jest bardzo mało popularnym serwisem sprzedałem tam tylko parę przedmiotów ale już sprzedaż 1 przedmiotu zwraca mi się ta 1zł w celu aktywacji konta.

Ten serwis miał by możliwość dogonić Allegro, ale potrzebuje reklamy i więcej sprzedających. A kto wie może sello udostępni możliwość importu ze świstaka bo na razie ręcznie dodaje transakcje.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Może i szybko, ale plan na najbliższy czas jest taki, aby możliwie szybko wypuszczać kolejne wersje z mniejszymi poprawkami i nowościami.

 

heh szybko jak szybko;)

Kwestia tylko czy na swistaku da sie cokolwiek sprzedac?. Fakt może cos tam sie uda wypozycjonawać przez swistaka, ale pewnie i tak by sie okazało ,że juz dawno tego nie mamy na stanie ;) Ja kiedys próbowalem i wiecej z tym problemu bylo niz korzyści.

Teraz nawet na Ebayu zbytnio sie nic nie sprzedaje, niestety taka prawda. Jeżeli juz cos integrować to MAGENTO (na ta chwilę posiada juz własne Api). Skrypt jest juz ustabilizowany, w ostatnich kilku wydaniach poprawiono prawie 700 błędów!!!  No i Bartek juz nie podważysz w tej chwili tego , że to następca OSC :P

 

Aha,żeby nie było. Nie jestem przeciwny integracji ze swistakiem po prostu uważam , że sa w tej chwili ważniejsze rzeczy.

 

Plan załogi popieram w 100%, to kiedy głosujemy nad 1.4?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...