Skocz do zawartości

Banalny problem ?

Polecane posty

Poniżej opisze mój problem:

 

Wchodze w zakładke aukcje, następnie trwające, nie mam włączonych żadnych filtrów natomiast z częstotliwością ok. 2 sekund pojawia się infomacja " Pozycja nie będzie widoczna przy aktualnym filtrze " nie chodzi mi nawet o tę pozycję tylko o denerwujące wyskakiwanie tej informacji, a czasem nawet zawiesza działanie programu na jakiś czas. Problem pojawia się tylko w zakładce aukcje, w pozostałych zakładkach jest wszystko ok. Czy można w jakiś sposób usunąć te komunikaty ?

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

do tego jak synchronizuje towary, to skacze po towarach synchronizowanych. wkurza to strasznie.

Skakanie po liscie jest baaaardzo uciazliwe i do tego niebezpieczne, bo mozna niezlego babola strzalic jak na przyklad pakujemy paczki i poleci synchornizacja strefy czy jakies zmiany w ZK i sama zmieni sie zaznaczona pozycja na liscie.

 

A co do brzeczenia, to potwierdzam, ze Sello potrafi czasem przez cala synchronizacje brzeczec... mozna wtedy furii dostac.

Link to postu

Było już jedno podejście do usunięcia tych skaczących miejsc, jeśli jednak przy jakichś operacjach nadal to występuje to informujcie. Takie skakanie, nawet jeśli nie zrobimy babola, to dosyć znacznie wydłuża czas synchronizacji. Często nie dotyczy to samego modułu, np towarów, tylko jest wynikiem konkretnych zdarzeń, np trwa synchronizacja towarów i została wykonana jakaś akcja.

Link to postu

Hmmm... przyjze sie temu, ale wg mnie skacze zawsze jak leci synchornizacja. Raz widzialem jak mi skakalo po komentarzach do wystawienia.

 

Proponuje zebyscie sie przyjzeli takiej sytuacji: jest np 10 transakcji w do zaplaty, rejestrujecie im wplate (synchornizacja ze strefa jest na auto co 10 min), przechodzicie do zakladki do paczek, gdzie jest jeszcze 10 innych transakcji. Zaczynacie "pakowanie", jak ruszy synchro ze strefa, to a liscie zrobi sie wielki smietnik i wszystko zacznie latac... na koniec zaznaczenie ustawi sie na innej transkacji niz bylo(zapewne na ostatniej synchronizowanej transakcji).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...