Skocz do zawartości

Nowe Sello i co dalej?

Polecane posty

Witam, kupiłam wersję próbną Sello na 30 dni. Kilka dni temu wygasła, a ja dzisiaj zainstalowałam wersję 1.3.0, z abonamentem na rok. Z opisu wynika, że najpierw przez miesiąc mogę jej używać za darmo, nie podając kodu abonamentu. Potem muszę wprowadzić kod i mam rok użytkowania programu na jednym koncie (taką wersję  kupiłam).

Po instalacji chciałam włączyć program, ściągnąć aktualne dane z Allegro, bo przez te kilka dni się przecież zmieniły, i uzupełnić, ale:

- najpierw prosi o podanie hasła Szefa, a ja takiego wcześniej nie ustalałam

- w innej wersji pisze mi, że baza danych nie jest aktualna, że za stara wersja

Co mam w takim razie zrobić?

Wolałabym nie wprowadzać od nowa wszystkich, już raz wpisanych danych, bo to trochę pracy i czasu wymaga:)

Link to postu

Witam, kupiłam wersję próbną Sello na 30 dni. Kilka dni temu wygasła, a ja dzisiaj zainstalowałam wersję 1.3.0, z abonamentem na rok. Z opisu wynika, że najpierw przez miesiąc mogę jej używać za darmo, nie podając kodu abonamentu. Potem muszę wprowadzić kod i mam rok użytkowania programu na jednym koncie (taką wersję  kupiłam).

nie można kupić wersji próbnej - bo jest ona próbna i można ją testować (bezpłatnie) przez 30 dni, później należy zakupić abonament na miesiąc lub rok

 

Po instalacji chciałam włączyć program, ściągnąć aktualne dane z Allegro, bo przez te kilka dni się przecież zmieniły, i uzupełnić, ale:

- najpierw prosi o podanie hasła Szefa, a ja takiego wcześniej nie ustalałam

ale z pewnością logując się do programu, należało wybierać jakiegoś użytkownika,

hasło szefa domyślnie jest puste

 

- w innej wersji pisze mi, że baza danych nie jest aktualna, że za stara wersja

Co mam w takim razie zrobić?

Wolałabym nie wprowadzać od nowa wszystkich, już raz wpisanych danych, bo to trochę pracy i czasu wymaga:)

z podanego komunikatu ciężko jest cokolwiek jednoznacznie doradzić

jeśli baza danych jest starsza to należy wykonać jej konwersję przy uruchomieniu

jeśli jest nowsza to należy zainstalować najnowszą wersję Sello

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...