Skocz do zawartości

pojawianie się podwójnych towarów w sello

Polecane posty

Mam problem w styczniu założyłem w subiekcie nowy podmiot sklep_2009 przekopiowałem towar ale nie przekopiowały się odchaczenie w opisie towaru (pozycja do sklepu internetowego i pozycja do serwisu aukcyjnego)

po ponownym zaznaczeniu zrobiłem synchronizację no i mam problem w sello pojawiły mi się podwójne towary mam towar na którym są poprzednie operację i drugi taki sam czyst nie mogę go usunąć ani usunąć powiązania z subiektem

 

Andrzej

Link to postu

w sumie, jeśli się nie mylę, nie ma wsparcia w Sello dla takiej operacji jak przeniesienie towarów do innej bazy danych i ponowne przywrócenie powiązań, w związku z czym nie za bardzo się da rozwiązać kwestię tych podwójnych towarów (może poprzez cechy, grupy)

sprawdzimy czy da się jakoś ten problem rozwiązać w przyszłości, ale z pewnością nie będzie to rozwiązanie na teraz (jeśli wogóle jakieś będzie)

Link to postu

Okazuje się że wszystko nie działa mimo tego że sello jest powiązany z nowym podmiotem w subiecie to sello nie działa z nowym podmiotem ani towar ani dokumenty.

Jeśli nie będzie można nic zrobić to będę bardzo zły tyle pracy w błoto.

 

Powinno być napisane wielkimi literami że Sello działa tylko z jednym podmiotem subiekta

Link to postu

Towary w Sello trzymają identyfikatory towarów Subiektowych, stąd jesli te towary zostaną przeniesione i zmienią się ich identyfikatory, to towary Sello będą wskazywać na jakiś inny towar lub na żaden w nowej bazie Subiekta. Myślę, że przy pewnych nakładach pracy informatyk powinien poradzić sobie z tym przeniesieniem, bo jest to kwestia zmiany identyfikatorów towarów powiązanych w Sello. Musiałbym dokładniej przyjrzeć się temu przeniesieniu danych żeby powiedzieć coś więcej.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...