Skocz do zawartości

Wyzywam Was!

Polecane posty

Oj bez przesady, nie cały InsERT pisze Sello, 90% pracowników pewnie nawet nie dotykała nigdy Sello ;)

 

Napisałem przecież, moim zdaniem wyraźnie, że moduł wiadomości nie był zmieniany odkąd powstał. Już nieraz uświadamiano nam jego wady i że nie da się pracować sensownie z nim, o czym ja i tak wiem. Przyjdzie na niego czas, zostanie poprawiony. Nikt chyba nie myśli, że pod wpływem powyższego wyzwania rzucimy całą pracę i zabierzemy się od razu za moduł wiadomości. Skoro jednak ten temat aż takie emocje wzbudza, to możemy postarać się wprowadzić w nim zmiany w najbliższym czasie.

 

W takim razie, proszę o sugestie, inaczej znów nie będzie spełniał czyichś oczekiwań.

Link to postu

Nie będziecie wiedzieć jak ciężka jest praca z tym klientem, dopóki nie zaczniecie go używać. My musimy.

 

Dlatego szukam jednego odważnego, który zdecyduje się go używać. Tylko przez tydzień. I wcale nie musicie rzucać wszystkiego i poprawiać klienta e-mail.

 

Po prostu go poużywajcie.

 

Jedna osoba przez tydzień. Odważycie się?

 

POsko

Link to postu

ja osobiscie do allegro uzywam tylko sello i co za tym idzie klient pocztowy w nim jest praktycznie w zupelnosci wystarczajacy.

zeby jeszcze ladnie sie kopiowalo to co sie chce - bo czasem sie zdarza ze nie skopiuje CTRL+C

ogolnie jest oki... aaaaaha czasem ta wiaodmosci przechodza w przeczytane co jkest naprade wkurzajace. :D

Link to postu

ja osobiscie do allegro uzywam tylko sello i co za tym idzie klient pocztowy w nim jest praktycznie w zupelnosci wystarczajacy.

zeby jeszcze ladnie sie kopiowalo to co sie chce - bo czasem sie zdarza ze nie skopiuje CTRL+C

między inny mamy także zaplanowane takie niedogodności do poprawy w przyszłości

 

ogolnie jest oki... aaaaaha czasem ta wiaodmosci przechodza w przeczytane co jkest naprade wkurzajace. :D

tutaj poproszę o rozwinięcie tematu, co stanowi problem

Link to postu

Ponieważ klient pocztowy jest jedyną rzeczą jaką używam e sello, to chyba będzie mój ulubiony wątek :)

 

1. Możliwość wybrania podpisu wiadomości przez każdego z użytkowników sello

2. Możliwość sortowania wysłanych wiadomości wg. użytkownika piszącego wiadomość

3. Możliwość sortowania wiadomości przychodzących wg. użytkowników sello , czyli jeśli użytkownik A odpowiedział klientowi na wiadomość, klient odpowiedział na tą wiadomość, to sello (na podobnej zasadzie jak podpinanie wiadomości) rozpoznaje taką wiadomość i przypisuje do użytkownika.

4. Sello nie podpina wszytskich wiadomości od klienta. Więc rozszerzenie opcji "przełącz widok na klinta" o podpinanie wszystkich wiadomości wysłanych z danego maila. Czyli klient wysłał maila z klient@o2.pl więc sello podpina wszystkie maile wysłane z klient@o2.pl i odpowiedzi udzielone na maila klient@o2.pl

5. Wiadomości html . W tej chwili nie wiem czemu ale nie wszytskie linki są aktywne w otrzymanych wiadomościach

6. Filtrowanie wg flag

7. Wyszukiwarka w treści maili

8. Możliwość definiowania własnych autotekstów

9. W szablonach możliwość zdefiniowania czy opcja "wstaw szablon w bieżące miejsce (zamiast zastępować całą wiadomość) " ma być domysnie odhaczona, czy nie

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...