Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Po zainstalowaniu drukarki

 

 

Mój komputer -> Panel sterowania -> Drukarki i faksy

 

w oknie klikamy Plik i tam będziemy mieli właściwości serwera. Następnie zaznaczamy (ptaszek) w miejsce utwórz nowy formularz, po zaznaczeniu ustawiamy takie parametry

szerokość 18,6 cm

wysokość 12,7 cm

Nazwę formularza zmieniamy na dowolną proponuje "ALLEGRO" i klikamy zapisz formularz

 

Teraz klikamy prawym przyciskiem myszki na naszą drukarkę

(Mój komputer -> Panel sterowania -> Drukarki i faksy -> nazwa drukarki -> wybieramy preferencje drukowania)

 

  1. w zkaładce UKŁAD klikamy zaawansowane ->  zmieniamy rozmiar papieru na nasz nowy arkusz (ALLEGRO)

  2. w zakładce Papier/Jakość ustawiamy podawanie ciągłe

 

Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki na naszą drukarkę epson

(Mój komputer -> Panel sterowania -> Drukarki i faksy -> nazwa drukarki -> wybieramy właściwości)

 

  1. w zakładce ustawienia urządzenia zmieniamy ustawienia papieru (tutaj możemy zmienić wszystkie na formularz ALLEGRO - jeśli jest taka potrzeba

 

 

Link to postu

Witam

 

Z tymi drukarkami igłowymi to jakaś wielka pomyłka. Drukuje się w cały świat. Czy u was to tak samo wygląda albo inaczej czy jest ktoś komu te wydruki działają dobrze? Pierwszy raz mam igłówkę i nie mogę tego sprzętu ogarną. Jak ustawi żeby sello współpracowało z moją drukarką OKI 321. Ogólnie to jaką igłówkę polecacie do tej roboty?

Link to postu
Witam

 

Z tymi drukarkami igłowymi to jakaś wielka pomyłka. Drukuje się w cały świat. Czy u was to tak samo wygląda albo inaczej czy jest ktoś komu te wydruki działają dobrze? Pierwszy raz mam igłówkę i nie mogę tego sprzętu ogarną. Jak ustawi żeby sello współpracowało z moją drukarką OKI 321. Ogólnie to jaką igłówkę polecacie do tej roboty?

 

Drukuje się w cały świat??

 

Nie bardzo wiem o co chodzi?

 

Napisałem chyba dosyć dokładnie jak zainstalować drukarkę.

 

Druki trzeba czasem dostosować....

 

Mi drukuje dobrze i nie tylko mi........

Link to postu

Pisząc w cały świat miałem namyśli, że obsługa tej drukarki nie jest zbyt prosta. Chciałem ją wykorzystac do drukowania druków na pocztę jak pewnie większośc z was.

 

Może zadam kilka pytań bo na forum nie znalazłem odpowiedzi:

1. Jaka igłówka jest najlepsza do drukowania druków pocztowych?

2. Gdzie najlepiej wkładac papier (normalnie od góry czy w te bolce)?

3. Skąd pobrac dobrze skonfigurowane wydruki na paczkę zwykłą i pobraniową?

4. Czy ktoś ma i poprawnie mu działa drukarka OKI 321 z sello

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

a mógłby ktoś zamieścić skana z ustawieniem igłówki do pobrań pocztowych. poustawiałem wszystko wg waszych wskazówek na OKI 321 Microline i są dwa problemy:

1 . drukuje troche z przesunięciem w prawo o około 2cm-tak jakby trzeba było przesunąć całość druku w lewo

2. po wydrukowaniu 1 sztuki (oczywiście składanka) przesówac całość o dodatkowe 1,5 strony składanki. jesli ktos ma poprawnie skonfigórowaną prosze o wydruk ustawień

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...