Skocz do zawartości

Sello 1.3.4 BETA1 - do pobrania

Polecane posty

no faktycznie było poprawione (nie sprawdzałem już kiedy dokładnie), ale na becie też jest jest ok - tzn zaliczka nie jest tworzona

ewentualnie proszę napisać na sello@insert.com.pl co jest pozaznaczane na danej transakcji - wszystkie opcje - spróbujemy powtórzyć taką sytuację

 

Zaliczka jest  tworzona! Ja wczesniej nie zwracałem na to uwagi, teraz niestety musze i jakiez było moje zdziwienie gdy po miesiącu kasa nie zgadzała sie o całkiem sporo talarów. Okazało sie oczywiscie , że mnóstwo zaliczek do ZK jest porobionych, wszystko trzeba było recznie odkręcać przez pół dnia. I działo sie to na wersji 130.

 

Dzis z kolei ZNÓW paczka poszla na zly adres  , ponieważ sello nie zareagowało na zmiane w polu adres do wysyłki (nie było widać zmiany na liście) . Po utworzeniu dugiej transakcji ręcznie dopiero wróciło do normy. Po co w takim razie to pole??? Nie dość, że nie wprowadza adresu do subiekta w miejsce adresu korespondencyjnego to jeszcze okazuje się , że nie zawsze działa nawet w sello.

 

Dziś zauważyłem jeszcze samoistny restart sello w czasie synchronizacji, brak ściagania  danych z aukcji przez 20 minut mimo , że kółko sie kręci(potem sam wyłaczyłem sello) i kilka zwisów, także poprawy stabilności póki co nie widać.

 

Z pozytywnych rzeczy na pewno "zapłacono przelewem", umozliwia to w końcu seryjne wystawianie paragonów (inna sprawa , że trwa to niewiele krocej niż ręczne), ale kolejny krok do automatyzacji został poczyniony i to cieszy. Teraz jeszcze załączanie w mailu dokumentów sprzedazy.

 

Co do wystawiania aukcji to brakuje mi automatynego wznawiania aukcji, ale też cieszy , że można je już planować bez oplat allegro.

Link to postu

Zaliczka jest  tworzona! Ja wczesniej nie zwracałem na to uwagi, teraz niestety musze i jakiez było moje zdziwienie gdy po miesiącu kasa nie zgadzała sie o całkiem sporo talarów. Okazało sie oczywiscie , że mnóstwo zaliczek do ZK jest porobionych, wszystko trzeba było recznie odkręcać przez pół dnia. I działo sie to na wersji 130.

 

Dostałem dokładny opis od Stanko91 i trochę się nasprawdzałem i nie mogę potwierdzić powstawania zaliczki na wersji 1.3.0.

w Becie powstaje i będziemy to weryfikować

 

Dziś zauważyłem jeszcze samoistny restart sello w czasie synchronizacji, brak ściagania  danych z aukcji przez 20 minut mimo , że kółko sie kręci(potem sam wyłaczyłem sello) i kilka zwisów, także poprawy stabilności póki co nie widać.

Jeśli powstały pliki dmp to proszę je wysłać

Link to postu

1. Czemu dalej jest to wkurzajace okienko informujace o FTP podczas dodawania fotek do aukcji. Czy to naprawde tak trudno wywalic?

2. Widze ladny nowy dymek, ale czemu w nim pojawia sie przy kazdym pobieraniu to samo? Ciagle widze ze pobrano komentarz/transakcje dla i tu stala lista osob??

1. przeoczenie ;), ale za to przy zmianie szablonu komentarza już nie ma ;)

2. kolejkowanie informacji to jedno, a wyświetlane tam informacje to drugie. Sello póki co wyświetla tam to co faktycznie w danej chwili pobrało, a nie co faktycznie uległo zmianie. Zawsze tak było, ale wcześniej tego po prostu nie było widać. Więc informacje o pobranych klientach można spokojnie zignorować.

 

Dzis z kolei ZNÓW paczka poszla na zly adres  , ponieważ sello nie zareagowało na zmiane w polu adres do wysyłki (nie było widać zmiany na liście) . Po utworzeniu dugiej transakcji ręcznie dopiero wróciło do normy. Po co w takim razie to pole??? Nie dość, że nie wprowadza adresu do subiekta w miejsce adresu korespondencyjnego to jeszcze okazuje się , że nie zawsze działa nawet w sello.

W jakim polu? Na jaką zmianę? W którym oknie?

 

Czy wejście bety oznacza że zgłaszanie błędów w 1.3.0 mija się z celem? Dzisiaj od rana nie potrafię zgrupować transakcji bo program się wyłącza - jest sens posyłanie dumpów?

Błędy zawsze należy zgłaszać, bo nie wiadomo czy zostały poprawione w wersji beta. Dumpy także proszę przysyłać, choć pewnie część z problemów już została poprawiona, ale im więcej różnych dumpów tym "więcej widać".

 

Link to postu

Zrobilo sie samo przy probie wystawiania 4 z koleji paragonu:

2009-04-02 22:29:54	Zakończono: tworzenie dokumentów końcowych	 
2009-04-02 22:29:54	Nie można utworzyć dokumentu, prawdopodobnie brak uprawnień w programie zewnętrznym	Błąd!
2009-04-02 22:29:54	Dodawanie dokumentu do transakcji (N! Zaślepka spryskiwacza reflektora GOLF IV prawa (591146358))	 
2009-04-02 22:29:54	Rozpoczęto tworzenie dokumentów końcowych	 

PS

Wywalilo subiekta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...