Skocz do zawartości

EKSPORT DANYCH - PACZKI

Polecane posty

Witam,

 

kiedy bedzie mozliwosc eksportu danych wysylkowych w jakiejkolwiek formie (txt/csv/xls/xml)?

Gdzies na forum mi sie przewinelo, ze jest jakas nie testowana jeszcze mozliwosc eksportu danych do formatu csv za pomoca edytora wydrukow (?). Bylbym wdzieczny za wskazowke, jak to zrobic.

Potrzebuje eksportu danych przesylek, aby je wczytac do programu zewnetrznego (kurier DPD).

 

pozdrawiam

Markus

Link to postu

Jest teoretyczna możliwość eksportowania przez wydruki (sama biblioteka to umożliwia), jednak lepsze będzie kompleksowe rozwiązanie, bo w zasadzie eksport z wykorzystaniem wydruków ogranicza się tylko do pól dostępnych na wydrukach.

 

Eksport powinien być w jednej z dwóch najbliższych wersji po 1.3.4 - ale obiecać nie mogę. Staramy się aby nowe wersje wychodziły co 1,5 miesiąca + ewentualne poślizgi związane ze świętami, urlopami.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Proponuje troche odświeżyć temat.

 

Czy jest jakakolwiek możliwość eksportu paczki lub najlepiej listy wysyłkowej np. do xls?

 

Codziennie wypisuje ponad 100 listów przewozowych ręcznie i jest to meczarnia.

 

A może ktoś posiada jakiś program lub cokolwiek do eksportu tych danych, a może jakaś rada?

 

Korzystam Z Siódemki, wiem, że Menedżer Sprzedaży Allegro coś takiego  udostępnia i Siódemka się z nimi dogadała.

 

 

 

 

Link to postu
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

pomysł dobry, realizacja słaba.

brak możliwości szczegółowej konfiguracji tego co ma się znaleźć w pliku tekstowym. np. nie sposób skonfigurować tak, by odbiorcą była firma, zachowując imię i nazwisko jako dodatkowe pole. jest tylko (Firma) lub (Imię) i (Nazwisko). zupełnie bez sensu i oderwane od rzeczywistości. Jesli pojawia sie nazwa firmy to zazwyczaj tez nalezy podac imie i nazwisko osoby, ktora ma paczke odebrac.

Autor programu za bardzo w tym miejscu skupil sie na rozwiazaniu "oszukujacym" siodemke.

 

Już przy pierwszej probie program ZDUBLOWAŁ mi jedną paczkę. Na liście wysyłkowej w sello 13 paczek, w programie 14! Za taką akcję niestety jest natychmiastowa dyskwalifikacja...

Link to postu
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...