Skocz do zawartości

dodatkowe dane w książce nadawczej

Polecane posty

Umieściłem w książce nadawczej dodatkową linijkę tekstu:

"przyjęto x przesyłek , nr. nad od............. do.............. na kwote ... zł"

z wartością x nie było problemu: podsumowanie funkcja count report natomiast mam problem z zakresem nr nadania umieściłem funkcje min i max- ale wyświetlają się jakieś inne dziwne cyferki. Proszę o podpowiedź co robię źle ewentualnie może to trzeba inaczej wykonać - może jakiś skryp w before print?

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

To jest dobry pomysł!

 

Dziś mi sie jakaś  stara pocztówa doczepiła , że nie mam na liście wysyłkowej posegregowanych paczek po numerach nadania i musi se szukać. Że niby to mój obowiązek.

Ta funkcja by rozwiązała problem. Tylko co jeśli brakuje jakiegoś numeru w zakresie? U mnie własnie dziś kilku brakowało.

No i dlaczego sello nie wrzuca po kolei paczek na liste? Ewentualnie od czego zależy ?

 

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

No więc lista posegregowana, ale problem dalej jest. Otóz babsztyl z posta powyżej tym razem dojebał sie  , że na owej już (a jakże) posegregowanej liście występują numery , nie należace do zakresu. Czyli to o czym gadaliśmy. Problem rozwiązuje segregowanie poszczególnych zakresów kodów na liście w pakiety.

Pamiętasz to co Ci kawałek nedznego kodu wysyłałem.

W każdym razie problem jest poważny bo baba dała mi ultimatum po , którego upływie nie przyjmie mi paczek.

Sprawdzałem w umowie i faktycznie od biedy może to podpadać pod jeden z punktów umowy (w zależności od interpretacji).

Więc Bart bierz tydzień urlopu i rób wydruk ;)

Nie bez śmiechów, sprawa jest dość poważna...

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...