Skocz do zawartości

Import aukcji z Quick Loadera

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

Być może za dwie wersje duże, czyli w 1.5.

 

A czasowo - to kiedy to będzie? tydzień, miesiąc, pół roku? Też planuje przejść na tą platformę - ale przepisanie ok 1000 aukcji jakoś mnie nie cieszy. Obecnie z w prowadzeniem zmian z formularzach sprzedaży dużo ludzi ma problemy z QL i z chęcią przeszliby na nowa platformę. Ale jak opcja importy danych ma być w nieokreślonej przyszłości - to chyba po prostu poprawie wszystkie aukcje w QL.

Link to postu

A czasowo - to kiedy to będzie? tydzień...

;D

 

Nikt Ci precyzyjnie nie odpowie, ale bezpiecznie możesz przyjąc jakieś 4 miesiące.

 

Te 4 miesiące, to oczywiście trzeba liczyć od zakończenia wakacji :) + 2 miesiące poślizgu i tu można realnie określić datę - końca roku (nie piszę tego złośliwie, tylko patrzę na to realnie)

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Wy się JESZCZE zastanawiacie >:( Ja to już się zastanawiam czy nie wynająć programisty i samemu takiego programu nie zrobić i go sprzedawać bo aktualnie dostępne to są żenujące.

 

Jak byście zrobili 3 rzeczy które wcześniej opisywałem to od razu wam wpłacam za cały rok z góry jak i pewnie kilkanaście innych osób się znajdzie bo Quick Loadera wyłączą a alternatywy nie ma.

 

Link to postu

Proszę zrozumieć, są pewne priorytety. Dorabiając nowe rzeczy automatycznie wykluczamy poprawę istniejących błędów a każda nowość to też nowe możliwe błędy. Stąd powstają dwie opcje:

 

1. wprowadzić nowość, nie poprawiać błędów - na pewno nie spodoba to się aktualnym użytkownikom, ale będziemy mieć nowych - którym istniejące błędy też będą przeszkadzać. Do tego już od dwóch wersji była mowa o tym, że wersja 1.5 będzie tylko i wyłącznie poprawiać błędy, nie będzie "żadnych" nowości.

2. poprawić istniejące błędy - dotychczasowi użytkownicy będą myślę zadowoleni, a quick loader przestaje działać dopiero 1 czerwca (za pół roku). Do tego czasu zdąrzymy wydać 1, 2 wersje w których import się pojawi.

 

Jak dla mnie opcja numer 2 wydaje się bardziej rozsądna w tej chwili.

 

Czyli jak dobrze rozumiem, te 3 rzeczy to: import z QL, wyszukiwanie w HTMLu i zawijanie wierszy?

Link to postu

Tak dokładnie tylko jeszcze o to wyszukiwanie to chodziło mi żeby było z funkcją "ZAMIEŃ NA" po prostu jak tworze aukcje to do zdjęć zmieniam sobie tylko części linku (nazwę pliku lub kawałek ścieżki)

I tez cos takiego żeby np. we wszystkich aukcjach można było zmienić nr telefonu czy części tekstu.

Mam nadzieje ze się to pojawi, ale z tego co widzę to chyba się pojawia inne programy wiedz radził bym się pospieszyć.

 

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...