Skocz do zawartości

nie można wystawić aukcji

Polecane posty

hola hola... wszytsko pięknie, niech sobie insert testuje, przygotowuje nową łatkę... a co z naszą kasą? Klienci czekają z grubą kasą, chcąc ją u nas wydać, i co zrobi klient, który nie ma czasy bądz nie chce go mieć (pamietajcie "czas to pieniądz") - pójdzie do konkurencji. A Insert co na to... zmruży ślepka jak kot ze Shreka i powie "przepraszam"... Płacę abonament miesięczny, którego nie mogę w pełni wykorzystać, coprawda to nie jest nie wiadomo ile ale myslę, ze należy nam sie jakieś zadośćuczynienie w postaci miesięcznych wakacji od ich abonamentu - conajmniej! Nie dość, że program do idealnych nie należy to jeszcze nie spełnia swoich podstawowych funkcji... Proszę Państwa ogłaszam BOJKOT!

 

"Jest tylko jeden szef - klient. On może zwolnić każdego w firmie od prezesa w dół, wydając swoje pieniądze gdzie indziej." Sam Wolton

Link to postu

Parodia...  ::)

 

Wszyscy z INSERTU mają naszą kasę i nasze życie w dupie i tyle...

"coś się poprzestawiało, więc musimy pomyśleć..." - a wy róbta co chceta...

 

Zero jakichkolwiek updatów dotyczących choćby informacji o pracach, o postępie... nic. Zero.

 

Kiedyś psioczyłem na menadżera allegro, ale gdybym mógł, i przestawienie, to kewestia dnia pracy, dawno bym wrócił...

 

Link to postu

Parodia...  ::)

 

Wszyscy z INSERTU mają naszą kasę i nasze życie w dupie i tyle...

"coś się poprzestawiało, więc musimy pomyśleć..." - a wy róbta co chceta...

 

Zero jakichkolwiek updatów dotyczących choćby informacji o pracach, o postępie... nic. Zero.

 

Kiedyś psioczyłem na menadżera allegro, ale gdybym mógł, i przestawienie, to kewestia dnia pracy, dawno bym wrócił...

 

 

Ludzie, bądźcie obiektywni! To nie z winy Insertu jest ta "awaria", tylko Allegro. JEŚLI ekipa Sello pracowała przez weekend nad rozwiązaniem problemu, to tym razem na prawdę nie można im nic zarzucić.

Link to postu

ciężko mówić o gotowej łacie, skoro zmiany wprowadzone na allegro (jak wynika z obserwacji forum allegro) mają błędy i są one jeszcze poprawiane przez nich samych. Z tego co mi wiadomo wszystkie programy korzystające z webApi mają problem. Te tworzone na własne potrzeby także nie są w lepszej sytuacji.

 

Innymi słowy, nie wszystko można załatwić w 3h i nie wszystkiemu jesteśmy winni my. Sobie mogę zarzucić jedynie to, że nie potrafię wszystkich zmian na webApi wprowadzić do Sello w 2godziny, w kolejnej godzinie przetestować program sprawdzając wszystkie scenariusze wystawiania aukcji, wgrać program na serwery i informować wszystkich na bieżąco o postępie prac. Dlatego proszę o trochę wyrozumiałości.

 

Jaka jest sytuacja to doskonale wiemy i robimy co możemy, żeby problem jak najszybciej rozwiązać. Ale co jeśli za każdą górką pokonaną pojawia się następna...? Tego się przeskoczyć nie da, trzeba to zrealizować, a to wymaga czasu.

Link to postu

No zajebiście panowie i panie, wie widzicie niczego poza czubkiem nosa własnego. Rozumiem tą całą sytuację oraz to że potrzeba czasu na jej rozwiązane, lecz nie sądzicie że jako wasi klienci zasługujemy na informowanie o przewidywanym czasie przywrócenia wszystkiego do pionu? Ja jedynie wczoraj od rana miałem przygotowane do wystawienia 70 aukcji. Cały dzień zaglądałem na forum, stronę główną w poszukiwaniu informacji odnośnie całej tej sytuacji. Dopiero po godzinie 15-stej pojawiły się wpisy że "jednak tego problemu nie uda się usunąć w dniu bieżącym i jeśli kogoś gonią terminy i ma taką możliwość niech wystawia ręcznie". 15-sta to w moim przypadku praktycznie koniec dnia sprzedaży i po tej godzinie to sprzedaży już prawie nie mam. Strata czasu, strata pieniędzy i strata nerwów. Proponuję umieszczanie w jakimś widocznym miejscu informacji o przewidywanym terminie usunięcia usterki.

Link to postu

My nie widzimy nic poza czubkiem własnego nosa? Pozostanę przeciwny temu zdaniu.

Przewidywany czas był podawany, że piątek, potem sprawy potoczyły się tak, że wyszedł poniedziałek. W poniedziałek okazało się że jednak najwcześniej wtorek. Tak to już jest z oprogramowaniem. Więc skoro padło określenie "najszybciej jak się da" to robimy najszybciej jak się da. Równie mało precyzyjne było by trzykrotne odsuwanie planowanego terminu na kolejny dzień.

Na pewno nie są to czasu rzędu 1, 2 tygodni, raczej dni. A skoro występują takie poślizgi to podawanie dokładnej daty mija się z celem. Kiedy data taka była już do oszacowania to została podana.

Link to postu

To jest w tym wszystkim najgorsze, że wystawianie ręczne komplikuje sprawę i to poważnie. Raz, że będzie masa niepowiązanych aukcji chociażby.

 

Wiem jak pracuje Allegro, i oni w zasadzie nie liczą się z nikim ani z niczym. Do kontroli Allegro też powinno powstać jakieś biuro, coś typu CBKA (Centralne Biuro Kontroli Allegro). Jednak nie zmieni to faktu, że WY macie przecież podpisaną z nimi jakąś umowę, czy nie? Więc powinniście wywierać jakąś presję.

 

Musicie zrozumieć, że inaczej jest, gdy się pracuje w firmie i bez względu na sytuację, dostaje się na koniec miesiąca wypłatę. U "nas" zależy to od sprzedaży i w tym momencie sprawnego systemu. Nie ma nic gorszego niż takie uzależnienie...

 

 

Link to postu

Faktycznie mógłby się pojawić link na stronie Sello, ale o 22:30 możliwość umieszczenia tam linku jest lekko mówiąc, utrudniona.

Na stronie z pobieraniem nigdy nie były umieszczane wersje próbne ani łatki, zawsze pojawiają się one na forum, zawsze w tym samym miejscu, na dodatek jako przyklejone wątki. Zwłaszcza, że jest to wersja BETA.

 

Trudno zadowolić wszystkich, nawet gdyby link pojawił się na wszystkich naszych stronach, to i tak znajdą się osoby, które nie weszły na żadną z nich. Wtedy one miały by podobne pretensje zapewne.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...