Skocz do zawartości

"Kończące się dzisiaj" niezerowe a brak aukcji z taką datą zakończenia

Polecane posty

Hej!

 

Mam zainstalowaną Betę 1.3.6. Aukcje się wystawiają i wszystko gra - no prawie ;)

 

Na stronie startowej mam "Kończące się dzisiaj" 5 aukcji. Przy przeglądaniu "Wszystkich" i posortowaniu po dacie zakończenia - nie mam ani jednej, która faktycznie dziś by się kończyła. W katalogu na Allegro, także nie.

 

Jak wyzerować tą liczbę aukcji? Wielokrotne pobieranie aukcji z pełnymi parametrami nic nie dało.

Link to postu

Problem z aukcjami, które się zakończyły a przez sello są liczone jako trwające zgłaszany wielokrotnie na forum. Jedyne zalecenia to ręczne poprawianie bazy.

Ktoś sugerował, że aukcje nie są przenoszone prawidłowo jeśli równocześnie ściągane są aukcje o różnym statusie czyli ze sprzedażą, bez sprzedaży i trwające. Coś się gubi w wielowątkowości. Team sello traktuje chyba sprawę jako o niskim priorytecie...

Link to postu

zanim zaczelem uzywac sello podobny problem wystepowal na allegro, aukcja sie konczyla, mail byl wysylany z allegro o tym nieraz po 12 godzinach, a do zakonczonych trafiala nieraz dopiero po 2 dobach, mysle ze to problem bardziej allegro i ich serwerow baz danych i systemu niz bardziej sello, sprobojcie sprawdzic recznie czy dana aukcja jest juz w zakonczonych na allegro i zobaczycie ze tak napewno jest, wczoraj mialem taka sytuacje z 20 aukcjami..

Link to postu

U mnie problem nie jest związany z opóźnieniem allegro jak wskazuje sklep@acaro.pl.

Ostatni raz ręcznie poprawiałem bazę pod koniec maja i od 28 maja co parę dni kilka aukcji zostaje jako trwające pomimo, ze w podglądzie aukcji trwających mają daty zakończenia z maja lub wczesne czerwcowe.

Moim zdaniem grupa sello ma trochę pracy do zrobienia. Uważam, że program lokuje statusy aukcji bezsensowanie skoro czas zakończenia aukcji jest maj-aukcja jest w trwających, a jest już druga połowa czerwca.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Ktoś sugerował, że aukcje nie są przenoszone prawidłowo jeśli równocześnie ściągane są aukcje o różnym statusie czyli ze sprzedażą, bez sprzedaży i trwające. Coś się gubi w wielowątkowości. Team sello traktuje chyba sprawę jako o niskim priorytecie...

Nie chodzi o niski priorytet, ale jak 20 spraw ma wysoki priorytet a jesteśmy w stanie zrobić 10, to siłą rzeczy trzeba jakoś wybrać te ważniejsze. Inna sprawa taka, że jest to błąd który się ciężko poprawia, bo w warunkach testowych ciężko go powtórzyć.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...