Skocz do zawartości

transakcje z allegro nie pojawiają się w sello

Polecane posty

Witam,

Pod koniec maja kilkanaście transakcji nie zostało wczytanych przez sello, Sprawdzaliśmy późniejsze i co jakiś czas sytuacja się ponawia.

Udało się to zauważyć przez komentarze, które nie łączą się do transakcji, których nie ma.

 

Odbieram zawsze pełne informacje o aukcjach.

jedyne niezaznaczone opcje to

Tylko na podstawie zmian w historii

 

Próbowałem zresztą z różnymi kombinacjami

 

Błąd jest BARDZO POWAŻNY.

Klienci mają ogromne pretensje za niewysłane przesyłki.

Odbiór transakcji to podstawowa funkcja programu!

Sello zawsze w aktualnej wersji, bez beta.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Witam

U mnie tez zdarzyło się podobnie, konkretnie chodziło o dwie transakcje ale w rożnym czasie, w obu przysadkach zauważyłem pewna prawidłowość, transakcje które nie wczytało Sello to takie które były zawarte przed końcem aukcji, aukcja się zakończyła, ale teraz warunek - w tym czasie nie był włączony komputer, po odpaleniu sello po paru godzinach nie ściągało transakcji właśnie z tych zakonczonych aukcji (ale nie wszystkich tylko jednej). Uff ale zawile  ;D

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Jest coraz gorzej. Są dni, gdy prawie 10 transakcji się nie pojawia.

Robię się coraz bardziej zły.

 

Funkcjonalność wystawiania aukcji jest dla mnie nie do przyjęcia.

Korzystam z Sello by transakcje rozliczały się w magazynie subiekta i tylko po to.

Teraz od prawie 2 miesięcy muszę sprawdzać i ręcznie wprowadzać transakcję.

 

KIEDY WRESZCIE BĘDZIE TO DZIAŁAĆ NIEZAWODNIE?

 

na allegro, gdy menadżer sprzedaży szwankuje to przynajmniej zawieszają pobieranie opłat. a Sello? W najlepszym wypadku obiecujecie, że w którejś następnej wersji poprawicie problem...

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...