Skocz do zawartości

Akceptacja "błędów" na Strefie i import do Sello niepełnych danych klienta

Polecane posty

Mam propozycję, by strefa (przynajmniej opcjonalnie) nie analizowała poprawności NIPu. Przypuszczam, że klienci i tak nie zwracają na to uwagi a w Sello wywala się ciągle błąd przy próbie aktualizacji (co z tego, że można wyłączyć strefę dla tej transakcji, skoro trzeba zrobić to ręcznie. Nie mówiąc o tym, że strona pozostanie niezaktualizowana). Skoro klient podaje nip do faktury, to niech taki ma, bez względu na to, czy poprawny czy nie.

Identycznie jest w określonych sytuacjach przy nazwie firmy ale brak mi serca do rozgryzienia tego... na pewno jest to znany problem.

 

Życzyłbym też sobie, by Sello ściągało dane z klienta z Allegro takie, jakie są a jeśli są niekompletne to ewentualnie jakoś to zaznaczyć. Teraz, gdy np. ktoś nie wpisze miejscowości (że też Allegro w ogóle dopuszcza taką możliwość!) to Sello nie ciągnie jego adresu w ogóle (i ustawia odbiór osobisty). Wówczas, po otrzymaniu uzupełnionych danych od klienta trzeba CAŁY adres wpisywać ręcznie (albo odszukiwać maila o transakcji - sam nie wiem, co gorsze) ...

Może dalej niech się ustawia odbiór osobisty (dla bezpieczeństwa poprawnej wysyłki paczki) ale niech ciągnie to, co się da i oznaczy jakoś specjalnie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...