Skocz do zawartości

Grupy i Towary

Polecane posty

Witam.

Zakładka towar, chcę wyświetlić towary z konkretnej grupy takiej jak mam w GT i tu niemiła niespodzianka - grupy ( a mam ich kilkadziesiąt ) nie są uszeregowane alfabetycznie. Znalezienie właściwej graniczy niemalże z cudem. Czy to normalne w tej  wersji ( mam 1.36 ) ? Czy kolejna wersja programu pozwoli na "analfabetyczne"  ;) ułożenie grup towarowych ? A może to tylko u mnie jest taki problem ?

 

Pozdrawiam.

Link to postu

No to skoro tak dobrze idzie  ;D to mogę dorzucić kilka uwag ?

 

Dla początkujących użytkowników - a do takich się zaliczam - problemem może być powielenie słowa NAZWA w towarze. Czy nie można zmienić jednego z nich na np. TYTUŁ AUKCJI ? i podobnie z grupami - proponuję inaczej nazwać by rozróżnić grupy z GT od grup aukcji. Problem zapewne trywialny ale dla mnie i być może dla innych byłby ułatwieniem pracy z Sello

Link to postu

Już wyjaśniam :

Towar - zakładka "Serwisy": od góry mamy Nazwa a niżej również Nazwa - czy nie można tego zmienić na np.Tytuł aukcji ? Po przejściu w zakładkę Cechy miałem zawsze dylemat czy to nazwa towaru czy tez może aukcji. Wiadomo, że z czasem wydaje się to oczywiste ale początkujący może mieć dylemat - przynajmniej ja miałem  ;D

 

Dodam jeszcze że w towarze tytuł aukcji nie ma limitu znaków jak w serwisie i jeśli wpisze się o jeden znak za dużo to przy tworzeniu aukcji robi się z tego spory problem.

 

Link to postu

A gdzie ten tytuł aukcji w towarze jest?

 

Wydaje mi się że jest to zbędna zmiana, która dodatkowo będzie nielogiczna. Towar to towar, aukcja to aukcja. Gdyby towar miał tytuł aukcji to ktoś by się zaczął zastanawiać, no dobrze, ale gdzie mam wpisać nazwę swojego towaru?

 

Nazwa na zakładce serwisy to też nazwa towaru, tylko używana na konkretnym serwisie. Jeśli dla serwisu powiedzmy aukro.cz czy molotok.ru ktoś chce mieć inną nazwę towaru to wpisuje ją na zakładce serwisy odznaczając znacznik "użyj podstawowej", uprzednio określając serwis którego ta nazwa dotyczy powyżej. W przypadku handlu tylko na allegro nie ma potrzeby cokolwiek tam wpisywać. Wystarczy podstawowa nazwa

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...