Skocz do zawartości

Uruchomienie sprzedaży na Allegro - co potrzeba

Polecane posty

Z racji że jestem "newbie" i jest to mój pierwszy post/wątek chciałbym wszystkich serdecznie przywitać.  ;D

 

Przygotowuję się do uruchomienia sprzedaży na allegro z wykorzystaniem Subiekta GT i Sello, z racji, że jesteście już doświadczonymi sprzedawcami, chciałbym poznać Wasze opinie w co by można zainwestować, żeby zautomatyzować, przyśpieszyć sprzedaż. (hardware, software)

 

Na razie mam jeden komputer na którym jest Subiekt i Sello (w przyszłości będzie drugi tylko do obsługi Sello) ponadto mam drukarkę fiskalną i drukarkę laserową.

Teoretycznie ww. rzeczy wystarczą już do prowadzenia sprzedaży, ale może macie jakieś sprawdzone urządzenia które przyśpieszą pakowanie, wysyłanie itp. mam tu na myśli urządzenia typu:

- czytnik kodów kreskowych

- drukarka etykiet dymo

 

Dziękuję z góry wszystkim, którzy chcą się podzielić własnymi doświadczeniami.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Drukarka igłowa do drukowania druczków pobraniowych i na paczki zwykłe, wypisywanie chociażby 10 dziennie nie jest zbyt ciekawym zajęciem i do tego czasochłonne.

 

Do ksiegowania automtycznego przelewów program emszmal ale nie wiem w jaki masz banku bo emszmal obsługuje tylko 3 banki

 

Jeżeli nie wysyłasz na prawdę dużych ilości paczek to zamiast drukarki etykiet polecam papier samoprzylepny w formacie A4 pocięty na etykiedy dostępny na allegro tanie i drukujesz na laserówce

 

A tak po za tym to sello wszystko za ciebie zrobi :P tylko najpierw kup zgrzewkę piw i poświęć trochę czasu na naukę sello :D

 

Pozdrawiam

Link to postu

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i propozycje, jednak po szerszym zapoznaniu się z Sello stwierdziłem, że na razie wystarczy mi jedna drukarka laserowa - ponieważ owa drukarka posiada dwa pojemniki (w jednym będzie zwykły papier do faktur, a w drugim papier a4 z etykietami do adresów), więc raczej to wystarczy.

Paczek i przesyłek za pobraniem nie będę wysyłał więc igłówka może jeszcze poczekać.

 

Pozdrawiam

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...