Skocz do zawartości

Sello pobiera tylko niektóre transakcje

Polecane posty

Witam!

 

Zapoznaję się właśnie z Sello i już przy pierwszej próbie użycia natknąłem się na dziwny problem. Otóż o ile z wystawianiem/pobieraniem aukcji nie było większego problemu, o tyle po zakończeniu aukcji program pobral z Allegro tylko niektóre transakcje (16 z ok. 40, które widnieją w Menedżerze Sprzedaży Allegro).  :-\

 

Od razu mówię, że mam wyłączoną opcję "Tylko na podstawie zmian w historii". Niezależnie od tego, czy usunę transakcję, czy próbuję odświeżyć pobiera mi tylko 16 (tych samych) transakcji... Nie znalazłem niestety w tym żadnej reguły.

Link to postu

Wszystkie były aukcjami z licytacją (bez Kup Teraz). Kilka z nich było aukcjami wieloprzedmiotowymi.

Niektóre z tych wieloprzedmiotowych transakcji zostały poprawnie pobrane z Allegro, a inne nie (tak samo jednoprzedmiotowe) - nie znalazłem tu jakiegoś bezpośredniego związku...

Co do przedziału czasowego - wszystkie były ustawione na 7 dni (jeśli o to chodzi).

W raporcie nie ma żadnych błędów.

Link to postu

Wszystkie aukcje wystawiałem przez Sello dokładnie 9 dni temu.

Sello poprawnie pobiera wszystkie aukcje i wiąże je z towarami (choć był błąd w przypadku jednej aukcji - nie wiem czemu została przypisana do innego towaru o zupełnie innej nazwie, ale to szczegół - ręcznie poprawiłem).

 

Problem jest nadal - nawet jak usunę z Sello wszystkie transakcje to znowu pobiera mi dokładnie 16 (aukcji było 36:/)

Link to postu

Dziwne to, ale ja tak mialem, jak zaciagalem stare, jeszcze nie wystawiane przez sello aukcje. Sposobem bylo zakonczenie wszystkich aukcji, spisanie ludziow, ktorzy cokolwiek kupili, wyczyszczenie calej historii allegro i wystawienie wszystkich aukcji na nowo juz przez sello :)

 

Uwaga: Takze komentarze uprzednio musialy byc wystawione, poniewaz sello sie plulo, ze zostal nadany komentarz do nieistniejacego towaru i wywalal blad w postaci niepowiazania z towarem.

Link to postu

Istnieje możliwość, że było to spowodowane opóźnieniami, które czasami pojawiają się na webApi, w stosunku do tego co dzieje się na allegro. Następnym razem proszę podesłać zapytanie na maila to będziemy posiadać dowód, lub nie :), z którym można by udać się do allegro.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...