Skocz do zawartości

CZARNE ZDJĘCIA!

Polecane posty

Witam po raz pierwszy wszystkich użytkowników Sello,

 

Z Sello korzystam od ok. 3 miesięcy, i w tym czasie nie miałem większych problemów - ogólnie jest BARDZO zadowolony z tego programu. Korzystam z wersji 1.4.0

 

ALE, ostatnio przy wysyłaniu aukcji okazało się, że zamiast zdjęć moich towarów w połowie wystawionych aukcji pojawiły się, nazwijmy to, czarne zdjęcia - czyli zamiast zdjęć jest czarne pole o wymiarach zdjęcia - nic na tym nie widać, oczywiście nie ma miniaturki tylko czarny prostokącik, na dodatek allegro skasowało mnie i za zdjęcie i za miniaturkę.

 

Codziennie wystawiam około 500 aukcji w Sklepie, i czasami muszę ręcznie poprawić ok. 150 aukcji - odnaleźć zdjęcie u mnie na kompie, otworzyc edycję aukcji, usunąć czarne zdjęcie, i wstawić moje - schodzi się na tym cały dzień...

 

Bardzo proszę o pomoc jak wyeliminować ten błąd. Dodam, że występuje od kilku dni - wcześniej wszystko było ok.

Link to postu

U nas nagle zaczęła się pojawiać sytuacja, że sello wysyła aukcję z błędem (nie można dodać zdjęcia) - a aukcja na Allegro się pojawia, tyle, że bez zdjęcia i pustą miniaturką. Niby miniaturka jest (pojawia się np. napis w miejscu miniaturki na liście aukcji), kwadracik jest ale pusty.

 

Zdjęcie w towarze jest.

 

Błąd Wystąpił błąd - zdjęcie nie zostało dodane. (0x80004005).

 

Poprawiamy ręcznie przez allegro usuwając i dodając zdjęcia do aukcji. Ale szlag nas trafia, bo na wysyłanych 5 aukcji 2-3 nie mają miniaturki/zdjęcia.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...