Skocz do zawartości

Strefa Sello na chwilę obecną

Polecane posty

Chciałbym zacząć pracować ze strefą sello, jednakże mam kilka pytań, ponieważ od jakiegoś czasu śledzę wątki na forum i co chwile widzę jakieś rozwiązania nowych problemów i przyznam ze troche się z tym pogubiłem.

 

Nie korzystałem ze strefy ze względu na obawę, że jakieś informacje mogą nie dojść do mnie na czas.

 

Pytanie 1: Czy na stronie strefy sello klient ma możliwość wyboru czy paczka ma iść za pobraniem czy zapłaci przelewem? Nie widze na przykładowej stronie takiej możliwości.

 

Pytanie 2: Po zakupie klient dostaje e-mail ze stroną w strefie sello i zmienia adres do wysyłki. Co się stanie jeśli mi ta wiadomość przyjdzie za późno i zaznacze wczesniej paczke ze ma isc za pobraniem i zdążę już ją wysłać?

 

Pytanie 3: Klient zakupił towary na kilku aukcjach, ja zgrupowałem transakcje i co wtedy ze stroną strefy sello? Generuje się osobna strona?

 

Pytanie 4: Jeśli klient zmieni dane na jednym spośród zakupionych trzech produktów jak to się ma to reszty - jeśli np. te 3 produkty zgrupuje i w jednym była zmiana?

 

Pytanie 5: Kiedyś było coś napisane, że jest tzw. tymczasowa strona strefy sello, która później zamienia się w faktyczną - nie mogę znaleźć czego dokładnie to dotyczyło.

 

Pytanie 6: Jeśli klient zmienia adres na stronie strefy sello to ten adres staję się adresem głównym czy wysyłkowym?

 

Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwośći :)

Link to postu

1.NIE

 

2.Informacje dostajesz od razu i musisz ja zatwierdzić, jeżeli juz utworzyłeś paczke klient nie moze zmienić nic na strefie

 

3. Strona generuje się do transakcji nie do klienta

 

4. Informacje się nakładają jeżeli się nie mylę wiec będą brane pod uwagę najaktualniejsze dane

 

5. Ta tymczasowa strona to strona do której możesz dać linka  w wiadomości dla kupującego a ta prawdzwa strafa jest dopiero jak odpalisz program pobierzesz informacje z allegro i sello wyśle wszystkie informacje jakie posiadasz (aktualny adres, paczke wysłano, kiedy, płatnośc zaksiegowano) tymczasowa strona tego nie ma.

 

6.  Wysyłkowym i ten adres musisz zatwierdzić tak jak wszystkie dane ze strefy sello.

Link to postu

5. Ta tymczasowa strona to strona do której możesz dać linka  w wiadomości dla kupującego a ta prawdzwa strafa jest dopiero jak odpalisz program pobierzesz informacje z allegro i sello wyśle wszystkie informacje jakie posiadasz (aktualny adres, paczke wysłano, kiedy, płatnośc zaksiegowano) tymczasowa strona tego nie ma.

 

Czy klient jest powiadomiony o zmianie strony tymczasowej w "właściwą"?

 

2.Informacje dostajesz od razu i musisz ja zatwierdzić, jeżeli juz utworzyłeś paczke klient nie moze zmienić nic na strefie.

 

Jeśli klient zmieni adres to strefa sello od razu mi to wysyła, czy dopiero zassa mi się ta informacja jak zrobię WYŚLIJ/ODBIERZ?

 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...