Skocz do zawartości

DZIEŃ ŚWIRA !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Nie wiem chyba dzisiaj wstałem lewą nogą czy jak ale od rana mam same reklamacje, jak jechałem do domu jakś tir prubował mnie zepchnąć z drogi skończyło sie awaryjnym hamowaniem (niezłe warunki do hamowania) i zwymyślaniem idoty  ale to pomińmy, dostałem przed chwilą e-maila od Pana bardzo hmmmm... niezadowolonego z umieszczania jego danych w strefie.

 

Witam,

 

NIE WYRAŻAM ZGODY NA PUBLIKOWANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH NA PORTALU SELLO.PL

 

PROSZĘ NATYCHMIAST USUNĄĆ MOJE DANE PERSONALNE Z POWYŻSZEGO PORTALU, PONIEWAŻ:

 

- NIE WYRAZIŁEM ZGODY NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ PODMIOTY TRZECIE

- DANE ZOSTAŁY SKOPIOWANE W SPOSÓB NIELEGALNY NA PORTAL SELLO

- ZOSTAŁA NARUSZONA USTAWA O DANYCH OSOBOWYCH!

 

DANE NA PORTALU SELLO.PL SĄ OGÓLNODOSTĘPNE - WYSTARCZY POZNAĆ LINK, NIE MA ŻADNEGO LOGOWANIA.

 

PROSZĘ POTRAKTOWAĆ SPRAWĘ POWAŻNIE

 

Z WYRAZAMI SZACUNKU

DAMIAN J....

 

Co mam zrobić z tym kolesiem ?????

 

 

 

/

Link to postu

No niestety w naszej branży zawsze znajdzie się jakiś jeden na 100 , który jest niezłym świrem. Taki po prostu musi się do czegoś dojebać bo inaczej jego życie najwyraźniej straciło by sens.  Będzie się wykłócał do padłego. I pewnie i tak nie pomoże jak mu napiszesz , że do tych danych nie ma dostępu z zewnątrz. Sądem Cię już straszył ? :)

 

Na przyszłość napisz sobie to w regulaminie.

Link to postu

Daj na luz. :) Ostatnio miałem przygode z kolesiem który kupił u mnie towar powiedział że wysłał maila o zmianie adresu, którego faktycznie nie wysłał, kiedy już baranowi ustąpiłem bo nie miałem już sił, powiedziałem że cofne paczke i wyśle nową na inny adres i dorzuce mu kubek termiczny w gratisie to zaczął mnie wypytywać jakieś jest on pojemności i do czego może służyć :) Chciał jeszcze ugrać chory rabat 50% :) ale mało tego dwa dni temu się odezwał i napisał że nie dostał kubka :)

 

Wrzuc kolesia na czarną listę i miej nadzieje ze nie założy nowego konta :)

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...