Skocz do zawartości

Synchronizacja-wystawienie faktury SELLO/SUBIEKT Krok po kroku

Polecane posty

Witam

Czytam już drugi dzień forum jak uruchomić wystawiane faktur w Sello.

Zainstalowałem subiekta i... nic

informacji jest sporo ale nie przynoszą efektu.

 

Jak przenieść wszystkie towary z sello do subiekta? (towary/synchronizuj z subiektem nie działa-tzn. nie przenosi towarów - błędów brak)

 

utworzyłem dokumenty końcowe w transakcji ale subiekt ich nie widzi.

Krążę w kółko pomiędzy sello i subiektem ale bez skutku.

 

Proszę o wyjaśnienie laikom takim jak ja krok po kroku jak wystawić fakturę z transakcji z sello począwszy od synchronizacji towarów bo prawdopodobnie jest do tego konieczna.

Link to postu

Nie podam instrukcji, ale w pytaniu jest widoczne niezrozumienie podstawy współdziałania sello subiekt.

 

Główne obiekty na których pracuje sello to aukcja i transakcja (może jeszcze szablony).

Za pomocą sello można powiązać aukcję z istniejącym towarem w subiekcie.

Jeśli aukcja jest powiązana to w transakcji można wystawiać zamówieni lub fakturę w subiekcie. W niepowiązanej aukcji trzeba ręczeni wstawić towar w transakcji z subiekta i dopiero wtedy można tworzyć dokumenty w subiekcie, także towar typu usługa musi być wcześniej zdefiniowany w subiekcie.

Sello nigdy nie dodaje towaru do subiekta, korzysta z towarów subiekta na zasadzie powiązania z aukcją. Potrafi dodać klientów, zamówienia, faktury lub paragony a towaru nie może. Dlaczego? Sello Team tylko wie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...