Skocz do zawartości

Późna aktualizacja, problemy

Polecane posty

Witam

Zaktualizowałem wpłaty pobraniowe, nie robiłem tego z pół roku :)

 

I teraz program ciągle wysyła informacjię na strefę sello, ale nie może.

 

"Wysyłanie informacji podstawowych o stronie nie powiodło się:

dotyczy: ""NAZWA AUKCJI""

:

Strona nie istnieje.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.PageDoesNotExistFault"

 

Wysyłanie danych adresowych nie powiodło się:

dotyczy: ""NAZWA AUKCJI""

klient: XXXXXX

:

Strona nie istnieje.

Serwer zwrócił błąd: pl.insert.cocoon.webservices.statuses.PageDoesNotExistFault

 

 

Co z tym fantem zrobić? Z tego co rozumiem, strony sello już nie istnieją, tylko co z tym zrobić?

Link to postu

generalnie wystarczy wyłączyć obsługę strefy sello dla tych transakcji. Jeśli ich nie jest dużo, można to zrobić edytując transakcję, na zakładce Cechy zaznaczając znacznik "nie wspieraj strefy sello dla transakcji".

 

Jesli jest ich więcej to w tej chwili jedyna możliwość to wykonanie odpowiedniego polecenia SQL na bazie danych Sello.

Link to postu

kpina za poradę... przykre.

Podane rozwiązanie odnosiło się dokładnie do tego co napisał BarteK i odpowiedzi, że nie jest ich dużo. Nie było pytania co zrobić bo zbyt dużo do ręcznego poprawiania.

 

Nie jestem rzecznik. Forum jest miejscem gdzie odpowiedzi udzielają autorzy programu i/lub inne osoby, które mogą odpowiedzieć. Udzieliłem szczegółowej odpowiedzi bo z zapytania wynikało niezrozumienie odpowiedzi.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...