Skocz do zawartości

Wysyłanie aukcji nie powiodło się

Polecane posty

Wystawiłem wczoraj jedną aukcję i poszła bez problemu dzisiaj dla tej samej aukcji jak i wszystkich innych otrzymuje w raporcie

 

Wysyłanie aukcji '[TYTUL AUKCJI]' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Nieprawidłowa wartość parametru:  (0x80004005)

 

Co robić ?

 

Aukcje wystawiam w Kategorii OdzieżDamsksa->Spodnie->Jeansy

 

 

Link to postu

problem polega na tym, że allegro w ostatnich dniach zrobiło sporo zmian w tej kategorii i przez parę dni nie były udostępniane atrybuty specyficzne. Teraz już powinno wszystko grać, natomiast z tej okazji Sello jeśli pobrało kategorie to pobrało je źle.

 

Rozwiązaniem jest wymuszenie pobrania kategorii, za pomocą polecenia do bazy danych. Proszę poszukać na forum za pomocą wyszukiwarki słowa "st__site" - będzie tam kilka wątków z rozwiązaniem.

Link to postu

Wystawiłem wczoraj jedną aukcję i poszła bez problemu dzisiaj dla tej samej aukcji jak i wszystkich innych otrzymuje w raporcie

 

Wysyłanie aukcji '[TYTUL AUKCJI]' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Nieprawidłowa wartość parametru:  (0x80004005)

 

Co robić ?

 

Aukcje wystawiam w Kategorii OdzieżDamsksa->Spodnie->Jeansy

 

 

U mnie tak samo tylko w kategori :Telefony i Akcesoria > Akcesoria GSM > Rysiki

Odznaczenie dodatkowych informacji nie pomaga,po kliknięciu na sprawdź opłaty za aukcje wyskakuje"Zdalny serwer zwrócił błąd.Nieprawidłowa wartośc parametru"

Próbowałem komend z tego wątku http://forum.sello.pl/index.php?topic=990.0, ale miałem komunikat jak kolega heinrich "Invalid object name 'st__Site'.".Może jest jakiś inny sposób ,albo bardziej łopatologicznie wytłumaczone bo chyba jestem za głupiutki do baz sql.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

mam identyczny problem. nie mam zaznaczonych informacji dodatkowych o wysyłce.

 

wpisujac w wyszukiwarke: cyt:

Wysłany przez: BarteK

 

Rozwiązaniem jest wymuszenie pobrania kategorii, za pomocą polecenia do bazy danych. Proszę poszukać na forum za pomocą wyszukiwarki słowa "st__site" - będzie tam kilka wątków z rozwiązaniem.

 

wyskakują tylko 2!!!!!!!!!!!!!!! tematy(1 ten w którym teraz piszę) więc nie wiem za bardzo jak dalej postępować. jakie jest to tajemnicze polecenie w bazie danych sql????????????????????????????

 

nie chcę marudzić ale z tego co wiem allegro szykowało się do wprowadzenia zmian ponad 2 miesiące. więc był czas na zmiany. jak na razie sello jest bezużyteczne. trzeba wystawiać z allegro.

ciekawe ile użytkowników ma podobny problem. kiedy ktoś usunie ten problem???

ja mam do wystawienia ponad 2000 aukcji od ponad miesiąca i czekam CIERPLIWIE na reakcję informatyków z sello w tej sprawie i nic. temat jakby nie istniał. ciekawe jak wprowadzą zmiany w FOD odnośnie szczegółowych cen co do wysyłki co to będzie pewnie przez miesiąc wszyscy co używają sello nie wystawią swoich aukcji.

czekam niecierpliwie na propozycję jak mogę wystawić aukcje. zaznaczam że zaktualizowałem sello, pobrałem aukcje oraz próbowałem budować aukcje na nowo i nic.

Link to postu
ale z tego co wiem allegro szykowało się do wprowadzenia zmian ponad 2 miesiące

Chyba to prawda, ale kluczowe jest słowo "się". Wsparcie dla zewnętrznych firm z tego co ja wiem słabe, i dodatkowo zmiany w ostatniej chwili...

A zmiany kategorii przez allegro według ich własnej specyfikacji powinny obejmować zmianę numeru. Niestety allegro często zapomina o numerku i wtedy w ruch idzie "proteza SQL" do wymuszenia pobrania.

 

Najpełniejszy tutorial jest tu:

http://forum.sello.pl/index.php?topic=2758.0

 

powodzenia

Link to postu
ciekawe jak wprowadzą zmiany w FOD odnośnie szczegółowych cen co do wysyłki co to będzie pewnie przez miesiąc wszyscy co używają sello nie wystawią swoich aukcji.

otóż stosowne zmiany umożliwiające wystawienia aukcji z cenami za kolejne sztuki etc są już gotowe od kilku dni. Ale, część prac jak i testy będą mogły się odbyć dopiero po zapowiedzianych przez Allegro na jutro zmianach w tym temacie.

 

Problem z kategoriami wyniknął z niefortunnych zmian w kategoriach. Nowa wersja Sello będzie umożliwiała wymuszenie pobrania kategorii, tak, że nie trzeba będzie stosować zewnętrznych poleceń SQL.

Link to postu
Bedzie jakas łata? jeżeli tak to kiedy?

będzie łata, w kilku wątkach już pisałem o tym od kilku dni, że prawdopodobnie jutro jeśli nie będzie większych zgrzytów będzie dostępna wersja uwzględniająca zmiany na Allegro.

 

Panowie z sello ! może coś z tym zrobicie bo jest naganne !

robimy!

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...