Skocz do zawartości

aukcja wieloprzedmiotowa

Polecane posty

W zakładce sprzedane jest różnie, niektóre aukcje są zapisane jako sprzedane (wszystkie wystawione przedmioty)ale te sprzedane nie zostały również ściągnięte przez sello. Aukcje zakończyły się max do godziny 22 dnia 9 marca teraz jest 10 marzec godzina 12, czy takie opóźnienie jest możliwe?

Proszę o pomoc co z tym fantem robić.

Link to postu

Kiedyś zdarzały się tak duże opóźnienia (nawet nie wiem czy nie do 2 dni).

 

Trzeba by ustalić kilka faktów:

1. czy są w Sello aukcje wieloprzedmiotowe, do których pobrały się wszystkie transakcje?

2. jeśli na allegro w zakładce sprzedane nie ma jakiejś sprzedaży, to Sello na pewno(bezpieczniej było by użyć słowa raczej ;) ) tego nie pobierze.

3. znany jest błąd, który polega na tym, że nie pobiera się ostatnia oferta wygrywająca z aukcji wieloprzedmiotowej (bo webApi zwraca ilość sprzedanych o 1 mniej) - ale to nie w każdym przypadku.

 

teraz kwestia ustalenia, czy te informacje wskazują na to, że problem wynika właśni z powyższych, czy może jest to zupełnie nowy problem.

Link to postu

Cd.....

Dzisiaj zakończonych zostało na moje szczęście tylko 11 aukcji wieloprzedmiotowych i problem nie zniknął. Sello ściągnęło transakcje różnie na każdej aukcji wystawione były po 3 przedmioty sello pobrało w jednym przypadku zero kupujących sprzedaż 100%, w 5 przedmiotach ściągnęło dwóch kupujących reszta po jednym kupującym. Aukcje zakończone z innego konta allegro. Jutro i w następnych dniach mama aukcji wieloprzedmiotowych ponad 200 dzisiaj poświęciłem cały dzień na ręcznie wprowadzane transakcje ale nie mam na to czasu. Bardzo proszę o pilną pomoc.

Link to postu

Jak ustawione ręczne pobieranie to trzeba je wywołać "ręcznie".

 

Proszę sprawdzić: przy ręcznym pobieraniu należy wybrać Wyślij/Odbierz i na początek z rzędy Serwisy aukcyjne wybrać Odbierz, ustawić V w Transakcje i Klientów (tylko tam V, reszta pusta) i OK.

Po zakończeniu proszę sprawdzić czy pojawiły się transakcje, klienci. W dymku bezpośrednio po zakończeniu pojawia się liczba nowych transakcji i klientów.

Link to postu

Czy tak wygląda współpraca z firmą insert???. Od pierwszej edycji subiekta i rachmistrza wydałem krocie (kilkanaście lat mojej wielkiej głupoty??) Przykro, że nikt nie raczy odpowiedzieć nawet, że nie jest w stanie pomóc. Mam nadzieję, że szefowi wyjazd dookoła świata się podobał, bo jak tak dalej będzie to może nie będzie go na to stać. Oczekuję prostej informacji czy zostaję z problemem sam czy mogę liczyć na pomoc. Pozdrowienia dla administratora.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...