Skocz do zawartości

Po wybraniu kategorię, zniknie atrybuty

Polecane posty

Mieliśmy ten sam problem dzien po zmianie przez Allegro nie dało się wystawiać przez Sello aukcji w odzieży właśnie. WYmusiliśmy tak jak pisze admin SQL i poszło, jednak po kolejnych dniach znowu nie wystawiało i nie było parametrów nowa używana,  ponowne wymuszenie pobrania kategorii pomogło, w między czasie Allegro dodało brakujące atrybuty w kategorii odzież i w związku z tym konieczne było ponowne wymuszenie przez SQL. Samo pobranie kategorii może nie wystarczyć, gdy wystawia się ponownie aukcje ponownie trzeba jeszcze czasami wybrać atrybut "NOWA UŻYWANA" inaczej nie wystawi

Pozdrawiamy

Link to postu

jednak nie mogłem wybrać inną bazę niż Master (właściwa baza widniej się na liście)

Czy mam przez to rozumieć, że w liście rozwijanej nie było więcej baz, tylko master, czy okno to było nieaktywne? Być może SSMSEE został podłączony do innej instancji serwera(?).

 

Generalnie po wymuszonym pobraniu kategorii może konieczne okazać się zmiana kategorii na nowe w wystawianych aukcjach (szablonach) oraz, w przypadku wystąpienia błędu: niepoprawny parametr trzeba wejść w takiej aukcji na zakładkę atrybutów specyficznych dla kategorii (w celu odświeżenia tych atrybutów) i zapisać taką aukcję. Wtedy będzie się dała wystawić.

 

W nowej wersji będą podjęte pewne kroki aby podobne sytuacje były obsługiwane przez Sello bez konieczności używania SSMSEE.

Link to postu

Witam, mam podobny problem z ponownym wystawianiem zakończonych aukcji. Po ponownym przygotowaniu do wystawienia  i zaktualizowaniu numerów kategorii na nowe( wystawiam Odziez damską)  atrybuty specyficzne zostały wykasowane. Sello nie moze wysłać aukcji póki nie zaznaczę chocby : Nowe/Używane ponieważ u mnie bez tego nie jest w stanie wyliczyc opłaty za aukcję i wykazuje "błąd". Czy jest jakiś sposob (np. w SQLu) aby za jednym razem zmienić atrybut na "Nowe" we wszystkich aukcjach? Mam ich bardzo dużo i zaznaczanie po jednej zajmie mi dużo czasu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...