Skocz do zawartości

Brak powiązania programu ze strefą sello.

Polecane posty

Witam

Od pewnego czasu używam sello. Chcę utworzyć strefę sello ale wyskakuje mi taki błąd:

 

3522f84ba65e07f1med.png

 

W "zarządzaniu kontami i licencjami" pokazuje mi, że konto mam zarejestrowane więc nie wiem co jest grane. Konto kupiłem bezpośrednio przez sello i nie otrzymywałem żadnego identyfikatora na e-mail (czytałem na forum, że identyfikator jest potrzebny ale jak widzę jest już zapisany w programie). Jak mogę to naprawić?

Link to postu

Komunikat mówi o tym aby wybrać opcję "Zmień rejestrację". Identyfikator rejestracji wysyłany jest po zarejestrowaniu konta. Do prawidłowego funkcjonowania Strefy Sello w bazie danych Sello musi być ten identyfikator zapisany. Normalnie zapisuje się on po dokonaniu rejestracji, lub po wybraniu Zmień rejestrację (i przejściu przez cały "kreator"). W przypadku opisanym powyżej, tego identyfikatora nie ma w bazie, co sugeruje, iż konto zostało zarejestrowane na innej bazie danych.

 

Jeśli się zagubił, proszę wysłać maila na sello@insert.com.pl podając dane rejestracyjne oraz nazwę konta.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

To nie jest błąd. Sytuacja o jakiej tu mowa polega na tym iż w trakcie rejestrowania w bazie danych zapisywany jest jest identyfikator rejestracji (który użytkownik otrzymuje po zarejestrowaniu programu, a który, jak wynika z obserwacji, często jest gubiony). Identyfikator tej jest potrzebny do komunikacji ze Strefą Sello. Jeśli teraz użytkownik zmienia bazę danych, założy nową, to w bazie tej nie ma tego identyfikatora i należy go wpisać.

 

Sposobem na wpisanie go jest wybranie w oknie zarządzania kontami i licencjami opcji Zmień rejestrację. W pierwszym oknie jakie się pojawi należy podać identyfikator otrzymany po zarejestrowaniu konta (stąd ważne jest aby zachować ten identyfikator). Następnie należy się "przeklikać" do końca kreatora i wtedy identyfikator ten zostanie zapisany w bazie danych.

 

Jeśli ktoś nie ma tego identyfikatora, to należy wysłać e-mail na sello@insert.com.pl podając dane rejestracyjne (imię, nazwisko, nick, NIP, adres).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...