Skocz do zawartości

Opłacona LICENCJA 2 razy - BRAK POTWIERDZENIA (BRAK WAŻNEJ LICENCJI)

Polecane posty

Witam

Wykupiłem prze Płatności licencje dwukrotnie i jak do tej pory nie mam potwierdzenia o ważności - pojawia się komunikat - WYASŁA (NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z SERWEREM W CELU SPRAWDZENIA LICENCJI), próbowałem odświeżyć i tak nic.  Wpłaciłem dwukrotnie 15zł i dalej nic. Czy są problemy z SELLO ? Nie mogę wystawić aukcji - brak ważnej licencji :-(. Proszę o odpowiedź.

Link to postu

Witam

Wykupiłem prze Płatności licencje dwukrotnie i jak do tej pory nie mam potwierdzenia o ważności - pojawia się komunikat - WYASŁA (NIE MOŻNA POŁĄCZYĆ SIĘ Z SERWEREM W CELU SPRAWDZENIA LICENCJI), próbowałem odświeżyć i tak nic.  Wpłaciłem dwukrotnie 15zł i dalej nic. Czy są problemy z SELLO ? Nie mogę wystawić aukcji - brak ważnej licencji :-(. Proszę o odpowiedź.

Chyba musisz wziąć na wstrzymanie przynajmniej do poniedziałku. Serwery Insertu leżą od piątku, wszyscy użytkownicy Sello są poszkodowani przez ten weekend.

Swoją drogą, dziwi mnie - firma z - jak mają napisane na stronie - z 16 mln zł kapitałem zakładowym nie wie co się dzieje z ich własnością. Równie dobrze można by zajść do serwerowni, zabrać serwery z osprzętem, a oni dowiedzieli by się o tym po trzech dniach.

Link to postu
firma z - jak mają napisane na stronie - z 16 mln zł kapitałem zakładowym nie wie co się dzieje z ich własnością. Równie dobrze można by zajść do serwerowni, zabrać serwery z osprzętem, a oni dowiedzieli by się o tym po trzech dniach.

otóż nie do końca, serwery są monitorowane i działały przez weekend normalnie. Problem wystąpił w innym miejscu i monitoring tego nie objął. Tak, że jeśli nawet udało by się komuś wejść do serwerowni, to chwilę po odłączeniu serwera administrator by się o tym dowiedział.

 

Problem, który się pojawił był dosyć niecodzienny więc i systemy "wczesnego ostrzegania", niestety,  zawiodły.

 

Totalna amatorka i nieodpowiedzialnosc ekipy sello.
Proszę nie mylić ekipy Sello, z "częścią serwerową". Ja jako programista nie miałem z tym nic wspólnego, a też nie można ode mnie wymagać abym w dni wolne monitorował maile i forum, bo nie zawsze mogę (a nawet nie muszę). Jeśli by taka informacja dotarła do mnie wcześniej to oczywiście bym się tym zajął szybciej.

 

Strefa padła na amen i mają w d.... co się dzieje.

Ja tylko dodam od siebie, że w momencie gdy dowiedziałem się o błędzie zdecydowanie zależało mi na tym aby jak najszybciej błąd rozwiązać. Dlatego uważam, że takie komentarze nie są na miejscu*.

 

*Dlatego też, nigdy nie narzekam na działanie służb odśnieżających ulice bo rozumiem co czują kierowcy tych ciężarówek jak kierowcy ciągle kierują pod ich adresem niemiłe słowa, podczas gdy oni zamiast spać to jeżdżą i odśnieżają ;).

Link to postu
Proszę nie mylić ekipy Sello, z "częścią serwerową". Ja jako programista nie miałem z tym nic wspólnego, a też nie można ode mnie wymagać abym w dni wolne monitorował maile i forum, bo nie zawsze mogę (a nawet nie muszę). Jeśli by taka informacja dotarła do mnie wcześniej to oczywiście bym się tym zajął szybciej.

 

To mało teraz istotne i temat na inną dyskusję, niemniej myślę, że nikt z tu obecnych nie oczekuje od Ciebie pracy 24/7.

Nie zmienia to jednak faktu, że Insert jest chyba na tyle dużą firmą, a Wy macie wystarczająco dużo klientów, by jakiemuś studentowi dać 200zł za to że łaskawie w każdy weekend dwa razy dziennie wejdzie na to forum i sprawdzi czy nie ma jakiejś większej ryfy.

Wtedy taka trzydniowa muka nie miałaby miejsca.

Link to postu

niemniej myślę, że nikt z tu obecnych nie oczekuje od Ciebie pracy 24/7.

no właśnie nie jestem o tym od końca przekonany ;)

 

Nie zmienia to jednak faktu, że Insert jest chyba na tyle dużą firmą, a Wy macie wystarczająco dużo klientów, by jakiemuś studentowi dać 200zł za to że łaskawie w każdy weekend dwa razy dziennie wejdzie na to forum i sprawdzi czy nie ma jakiejś większej ryfy.

Wtedy taka trzydniowa muka nie miałaby miejsca.

Uwagi przekażę odpowiednim osobom.

 

do wakacji ktoś to naprawi może?

Jak już powtarzałem niejednokrotnie, błąd, który zaistniał został już poprawiony. Niestety przez wzgląd na to iż "3 dniowy korek został odetkany" serwer pracuje na najwyższych obrotach, więc powoli sytuacja powinna się poprawić.

Link to postu
To mało teraz istotne i temat na inną dyskusję, niemniej myślę, że nikt z tu obecnych nie oczekuje od Ciebie pracy 24/7.

 

No właśnie, a ja jednak oczekuję. Nawet 28/10/400. Z pewnością nie od Bartka, on jest programistą, ale myśle... gdzieś ktoś w jakimś wątku zapodał - Instert stać jest na danie 200zł miesięcznie jakiemuś studentowi, który 2 razy dziennie, niezależnie czy to środa, świątek czy niedziela, wejdzie na forum i w razie czego będzie miał pod ręką listę telefonów alarmowych do wszelkich możliwych adminów.

Bardzo proste rozwiązanie. Wszak ludzie z forum - realni użytkownicy żyjący w prawdziwym świecie - są najlepszym systemem ostrzegawczym i alarmowym.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...