Skocz do zawartości

przerzucenie sello do innej bazy - problem z logowaniem

Polecane posty

hej

 

mamy dwa konta na allegro, które do tej pory były wpięte do jednej bazy sello, a chcemy je rozdzielić i powiązać z dwoma osobnymi kontami subiektowymi.

 

założyłem dwie nowe bazy i próbuję je skofigurować.

 

zarówno w wersji sello 1.4, jak i aktualizacji do 1.5 dzieje się coś takiego:

 

Wsedv.png

 

baza, z której odpinam te konta łączy się bez problemu, obie bazy mają ustawione te same konfiguracje proxy, czyli standardowe.

 

M

Link to postu

jest wpisywany identycznie, sprawdziłem przy logowaniu się na allegro. dla pewności spróbowałem podpiąć dwa inne loginy z allegro i nie otrzymałem błędu. czyli na 4 różne kody dostępowe, dwa wchodzą (żaden nie ma w tej chwili abonamentu na sello i nie prowadzi sprzedaży), a dwa nie działają (obydwa mają abonament sello wykupiony, w tej chwili nie ma aukcji ale sprzedaż często jest prowadzona)

 

cała sytuacja wygląda identycznie na obydwu loginach, które próbujemy rozdzielić w sello na dwie nowe bazy (była jedna wspólna, a chcemy dwie inne, odrębne, a potem zamknąć starą).

 

w pierwszej kolejności sello krzyczało:

BL9d7.png

 

no więc sklepy pozakładałem. potem był komunikat o nieokreślonym błędzie. dla próby zainstalowałem na kompie w innej części polski sello i otrzymałem ten sam komunikat, a inne loginy, nie związane wcześniej z tym sello, chodziły bez problemu.

 

proszę o pilną pomoc - nie jesteśmy w stanie prowadzić sprzedaży w formie, która nas docelowo interesuje.

 

M

Link to postu

allegro pozwala na logowanie nazwą konta bez uwzględniania wielkości znaków przez swój interfejs, przy webapi czasem są problemy.

Wskazówka sprawdzenia wielkości liter nie dotyczy jak się logować do allegro tylko jak wygląda nazwa użytkownika na allegro. Mając konto np Kfsw można do konta klienta na allegro zalogować się pisząc kfsw, a do niektórych funkcji webapi już nie. Tam musiałoby by być Kfsw.

Link to postu

informacja o braku sklepu pojawia się tam przypadkiem, bo po wprowadzeniu przez allegro restrykcji na wielkość liter w loginie, ten błąd tak właśnie się objawia.

 

Proszę spróbować stworzyć jeszcze jedną bazę na próbę, z danymi demo i spróbować dodać konto z wnętrza programu (nie z kreatora startowego).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...