Skocz do zawartości

Sello na Mac'u

Polecane posty

Sello pięknie hula na VirtualBox + MS Windows :)

 

Obawiam się, że Sello - będąc softem związanym z bazą MS - nigdy nie ruszy na Macu.

Poza tym idąc jeszcze dalej - w tym kontekście obawiam się, że platforma Mac stanowi jeszcze bardziej znikomą mniejszość niż Linux.

 

My mamy lapsa na firmę z Windowsami tylko po to by mieć Sello i soft do prowadzenia firmy. W por. do maca - znikomy wydatek ;)

 

Patrząc na ww. obawiam się że nigdy nie powstanie wersja dla Ciebie (MAC) i dla mnie (Linux).

Link to postu
  • 13 lat później...

Mam dokładnie ten sam problem. Korzystam z Macbooka Air 2020 na macOS i szukam sposobu na odpalenie na nim programów insert. Przeczytałem chyba wszystkie fora

ale nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedz. Jedni twierdzą, że się nie da, inni żeby robić hackintosha i instalować windowsa na macu, inny jeszcze polecają zewnętrzne rozwiązania chmurowe typu np. intocloud i łączyć się przez rdp'a ale to ciągle nie jest "zainstalowaniem" Subiekta na macu. Może po tylu latach firma insert poszłaby z duchem czasu i rozważyła napisanie oprogramowania na system macOS. 

Link to postu

Firma InsERT od zawsze tworzyła swoje programy na systemy operacyjne firmy Microsoft. Nasze programy są oparte o technologie Microsoftu, między innymi Microsoft SQL Server czy też platforma .Net. Framework. Nasza firma skupia się na rozwoju programów opartych na tych technologiach. Dlatego też, w obecnej chwili nie planujemy rozwijać naszych programów na platformie macOS. 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...