Skocz do zawartości

Jak pominąc zakladke ,,do paczek''

Polecane posty

W mojej sprzedaży towary zapłacone od razu sa pakowane i powinny ,,wisiec''  w zakladce paczki, po wyslaniu zaznaczam tylko ze paczki zostały wysłane.

Jak wiec zrobic aby z ,,transakcji nie oplaconych'' po opłaceniu towaru sello nie przenosil transakcji do zakladki ,,do paczek'' tylko automatycznie tworzyl paczki ?

 

niby tylko 1 klikniecie więcej, ale jest to strasznie meczące i denerwujące

Link to postu

Witam,

Ja to robię w ten sposób, że po kliknięciu "Transakcja opłacona" zmieniam w rozwijanym menu poniżej stan transakcji z "nowa" na "w trakcie realizacji" wtedy transakcja leci od razu do paczek. Stan transakcji z "nowa" na w trakcie realizacji zmienia się automatycznie tylko jeśli do danej transakcji dodasz notatki. Wszystkie transakcje ze stanem "nowa" po kliknięciu "Transakcja opłacona" lecą najpierw do zakładki "Do Paczek"

 

Pozdrrr

Link to postu

W zakladce "Administracja" "Parametry" "Paramery transakcji" zaznacz "Twórz paczki, gdy gotowe do wysyłki".Nie tylko Ty potrzebujesz miec jak najmniej klikniec - niestety czasami mam wrazenie ze kazde klikniecie uzytkownika Sello jest synchronizowane z serwerem na ktorym stoi Strefa Sello i na podstawie tych klikniec jest wyliczana miesieczna premia  :P

Link to postu

Będę się musiał temu przyjrzeć, ale najprawdopodobniej jest błąd wymagający poprawki. Polega on zapewne na tym, że wprowadzając kilka zmian w transakcji za jednym razem transakcja pomija krok tworzenia paczki. Można to zrobić dopiero przy kolejnej edycji (edycja transakcji trwającej).

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...