Skocz do zawartości

Jeśli nie Sello - to co?

Polecane posty

Nie jest to chyba dobre miejsce na zadawanie tego typu pytań ;). Forum dotyczy programu Sello a nie innego programu i tu raczej są zarejestrowani użytkownicy Sello.

 

Może i ma Pan rację, ale jak widzę ilość problemów, to zastanawiam się jak można pracować na programie który ma tyle błędów, chyba że wynikają one z niewiedzy użytkownika. Sello nie jest drogie w porównaniu z subiektem i dodatkami, ale kosztów to można sobie narobić późniejszą stratą klientów chociażby z powodu API, nie pilnowanie tego przez Insert uważam za "olewackie" podejście do Sello i ich użytkowników.

Link to postu

Przesiadłem się na sello z innego programu a mianowicie z pomocnika, na początku był szok a co to za kombajn, ile tu ustawień, możliwości a po co mi to ale z biegiem czasu zacząłem powoli korzystać z wielu udogodnień jakie ono daje. W tej chwili nie przesiadłbym się na inny program.

Długo też nie wystawiałem aukcji po przez Sello, ponieważ źle pobierał aukcje trwające a co za tym idzie nie wiedziałem co wystawiać a czego nie. Teraz jest ok i aukcje idą z Sello. Zdarzają się problemy z tym programem ale za to support jest o wiele lepsze niż w innych podobnych programach. Są błędy do naprawienia, to prawda i są one sukcesywnie naprawiane w kolejnych wersjach, które wychodzą średnio co 2-3 mies. No chyba, że jest jakaś rewolucja w Allegro, wówczas nowa wersja pojawia się błyskawicznie.

U mnie w chwili obecnej Sello działa bez większych przygód - Mam je na dwóch komputerach i 3 bazy.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...