Skocz do zawartości

Jak dodać grupę i cechę do wielu towarów na raz?

Polecane posty

To ja bym jeszcze poprosił, aby można było wstawić w szablonie aukcji jako autotekst -> cechy produktu np: [Cecha::Nazwa1], [Cecha::Nazwa2] tak jak można wstawić zdjęcia , symbol, opis, itp;.

 

 

Cechy są już importowane z SubiektaGT do Sello(w Towarach).

 

I praktycznie można tymi cechami zautomatyzować "produkcję" taśmową aukcji.

Również można w dalszym etapie wykorzystać te cechy do wstawiania automatycznego w atrybutach :) :) :)

 

Ale już samo wstawienie cech towaru do aukcji jako autotekst będzie  dla wielu znaczny ułatwieniem (mniej roboty "ręcznej", wszystko wstawia się automatycznnie).

 

W autotekstach brakuje mi jeszcze auto tekstu: symbol towaru u dostawcy, również można go zamiportować z SubiektaGt, ale gdyby był to bardzo duży problem to pośrednio mozna to zastąpić właśnie cechami roduktu.

 

Da radę to zrobić w miarę szybko? ( w nastepnej wersji) - jakie sa szanse ? :)

Link to postu

Nie potrafię w tej chwili ocenić szans :)

 

Z tymi atrybutami może być dobry pomysł, nie wiem tylko czy realizacja będzie prosta.

 

Cechy towaru też będą wymagały poprawki, bo w tej chwili np lista autotekstów zdjęć ma możliwość obsługiwania tylko określonej ich liczby. Natomiast cech może być dowolna ilość.

Link to postu

Nie potrafię w tej chwili ocenić szans :)

 

Z tymi atrybutami może być dobry pomysł, nie wiem tylko czy realizacja będzie prosta.

 

Cechy towaru też będą wymagały poprawki, bo w tej chwili np lista autotekstów zdjęć ma możliwość obsługiwania tylko określonej ich liczby. Natomiast cech może być dowolna ilość.

 

Ok, rozumiem że pomysł został zapisany do realizacji, oczywiście nie oczekuję cudów, liczę że jeszcze inni userzy dodadzą swoje uwagi.

 

Co do cech towaru, to może w Sello również zrobić je jako nieograniczoną liczbę  ;D ;D

 

W cechach towaru, widzę na prawdę duże możliwości jako autotekst (w "produkcji" aukcji), i nie mówię tu o 100 czy 200 aukcjach tylko 1000, 2000, itp. (dla mnie osobiście wdrożenie tego pomysłu to była by bajka:):)- już korzystam z obecnych autotekstów)

 

Natomiast co do atrybutów to trzeba na tym pomyśleć jak to zrobić, bo wiadomo w Allego non stop coś zmieniają i mechanizm wstawiania atrybutów musiał by być jakiś "uniwersalny".  

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...