Skocz do zawartości

Sello w prowadzeniu działalności

Polecane posty

Witam !!

 

Moje pytanie brzmi czy program Sello w zupełności wystarczy mi do prowadzenia działalności gospodarczej zajmującej sie handlem  na allegro.

 

tzn czy moge za posrednictwem tego programu wystawiać dokumenty potrzebne do sprzedaży na allegro oraz wprowadzac faktury zakupu itp

 

jeśli nie to podejzewam ze muszę dokupić subiekta

 

jaka zatem jestt cena subiekta

 

pozdrawiam

Link to postu

juz prowadzę działalność niespełna rok z zaskakująco dobrymi jak dla mnie wynikami

 

jednak spotykam się z różnymi cenami subiekta i rożnymi wersjami

 

zastanawiam się jaka wersja byłaby dla mnei najlepsza

aha i np na allegro można kupić taniej subiekta niż od producenta.

z czego to wynika ??

 

Drożej ponieważ sprzedaż opiera się na dystrybucji - produkt półkowy, więc nie może być tańszy bo dystrybutor na tym nie zarobi ot cała filozofia.

 

Szukaj Subiekta GT cena ~490 zł brutto

Link to postu

juz prowadzę działalność niespełna rok z zaskakująco dobrymi jak dla mnie wynikami

 

jednak spotykam się z różnymi cenami subiekta i rożnymi wersjami

 

zastanawiam się jaka wersja byłaby dla mnei najlepsza

aha i np na allegro można kupić taniej subiekta niż od producenta.

z czego to wynika ??

 

Drożej ponieważ sprzedaż opiera się na dystrybucji - produkt półkowy, więc nie może być tańszy bo dystrybutor na tym nie zarobi ot cała filozofia.

 

Szukaj Subiekta GT cena ~490 zł brutto

 

Osobiście bym się zastanowił nad taką decyzją. Wiem,ze przy zakupie serwisanci czasami w cenie dodają kilka godzin wdrożenia i konfigurację. Dodatkowo jak kupisz u serwisanta ,to "łaskawiej"  ;) patrzy później przy ustalaniu ceny za ewentualne usługi. Niektórzy nawet stosują politykę "mój" =cena normalna, "kupił na Allegro"= 2x moja cena. Warto wiec się zastanowić czy początkowa oszczędność 200-300 PLN na dłuższa metę się opłaca. Chociaż oczywiście rozumiem,ze czasami akurat te 200-300 PLN w tym momencie "robi bardzo":)

Link to postu

Leszek czy kupując Subiekta GT który wg. cennika na stronie Insertu kosztuje 841 brutto to dostaje w tej cenie usługę wdrożenia w firmie ? (czyt. przyjeżdża pan Mietek i instaluje program ?)

 

Pytam bo dla osoby znającej się na prowadzeniu działalności gospodarczej, i tej która zna podstawy księgowości (obieg dokumentów) to nie widzę konieczności zatrudnienia osób trzecich do wdrożenia ww. programu ponieważ bo zakończeniu instalacji program jest praktycznie gotowy do pracy.

Link to postu

Leszek czy kupując Subiekta GT który wg. cennika na stronie Insertu kosztuje 841 brutto to dostaje w tej cenie usługę wdrożenia w firmie ? (czyt. przyjeżdża pan Mietek i instaluje program ?)

 

Oczywiście,że nie. Dlatego napisałem,że czasem serwisanci tak robią lub można z nimi w tej sprawie negocjować. W końcu serwisanci prowadza swój własny biznes i tez chcą jakoś przywiązać do siebie klienta.

 

Pytam bo dla osoby znającej się na prowadzeniu działalności gospodarczej, i tej która zna podstawy księgowości (obieg dokumentów) to nie widzę konieczności zatrudnienia osób trzecich do wdrożenia ww. programu ponieważ bo zakończeniu instalacji program jest praktycznie gotowy do pracy.

 

Z doświadczenia wiem,że różnie z tym bywa. Dodatkowo czasami użytkownicy chcą czegoś więcej od togo co oferuje program w danej chwili. Oczywiście jedni takiej pomocy potrzebują, inni nie. Sygnalizuje tylko problem, który nie dla wszystkich jest oczywisty.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...