Skocz do zawartości

Nowa funkcjonalność powiel aukcję-propozycja

Polecane posty

Proszę o zmianę aby po kliknięciu "powiel aukcję" z zakładki zakończone nie była automatycznie zaznaczona opcja "gotowa do wystawienia". W tej chwili przy przenoszeniu aukcji z zakladki zakończone opcja nie można przenieść kilku aukcji na raz a z kolei przy przenoszeniu pojedynczym za każdym razem trzeba ta opcje gotowa do wystawienia odznaczać aby aukcja nie wystawiła sie odrazu(zaznaczam tu że chcę dokonywać zmian w opisie. Jest to upierdliwe przy dużej ilości aukcji. Nie dość że przenosić trzeba pojedynczo to automatycznie aukcja może sięwystawić z najbliższa synchronizacją i wtedy łatwo o dubel.

Link to postu

Jestem bardzo za!

Powielając np. 10 aukcji na raz, zanim zdążę przejść do zakładki przygotowane, to już któraś zaczęła się wystawiać. A ja chcę np. zaplanować datę wystawienia powielonych aukcji.

Ewentualnie może być, przy powielaniu wielu aukcji, zapytatajec odhaczajec czy aukcje mają być gotowe czy nie.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

poprawione będzie w wersji 1.7. Czy wystarczające będzie, jeśli opcja powiel na dowolnej zakładce będzie czyściła znacznik "gotowa do wystawienia"? Przykładowo w zakładce przygotowane przy powielaniu gotowej do wystawienia znacznik ten powinien być taki sam jak aukcji powielanej, czy domyślnie, standardowo wyłączony?

Link to postu

Nie wiem czy to taki ideał, bo dodawać takich przełączników wszelakiej maści można w nieskończoność a to tylko zaciemnia interfejs i nie sprawia, że program jest łatwiejszy w obsłudze. Czyli póki co, domyślnie znacznik będzie czyszczony, a jak ktoś będzie chciał go przestawić to jest Ctrl+G.

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...