Skocz do zawartości

Wydruki dla PP

Polecane posty

 

Witajcie,

 

Walczę od około miesiąca z PP w sprawie akceptacji wydruków.

List polecony mi zaakceptowali, ale druk na paczkę pobraniową i zwykłą jeszcze nie.

Napisali, że mam nieprawdiłowe wymiary.

 

Czy ktoś z użytkowników forum mógłby przedstawić zaakceptowane wydruki PP?

 

Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem, a tak byłby problem rozwiązany.

 

Tomek

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

To prawda, że od początku roku rabaty poczty są większe - szczególnie dla klientów wysyłających relatywnie mniej paczek (100-500/mies).

 

Warto to wykorzystać, szczególnie, że wypuściliśmy właśnie na rynek program, który pozwala w 3 kliknięciach zamienić aukcję Allegro w przesyłkę Poczty Polskiej. Dodatkowo generuje on plik xml dzięki czemu otrzymujemy od poczty dodatkowe 4% rabatu.

 

Program nazywa się Post Plus (postplus.pl) a druczki przez niego generowane są zatwierdzone przez pocztę jako zgodne z obowiązującymi w obrocie pocztowym.

 

Link to postu

Pomysł fajny ale drodzy jesteście.

Ja mam totalnie laickie pytanie bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.Mam druczki do nadania Paczki pocztowej. Wpisałem nr kodów do programu zgodnie z tym co napisane jest w instrukcji znajdującej się na forum.Wszystko jest ok i tu pojawia się moje pytanie gdzie znajdę identyczny druk zgodny z oryginalym.Ściagnąłem jakiś nadruk ale służy on chyba do drukowania listów otrzymanych w PP. Mam nadzieje że nie napisałem tego zbyt zawile.Z góry dziękuje za pomoc

Link to postu

Witam!

To prawda, że od początku roku rabaty poczty są większe - szczególnie dla klientów wysyłających relatywnie mniej paczek (100-500/mies).

 

Warto to wykorzystać, szczególnie, że wypuściliśmy właśnie na rynek program, który pozwala w 3 kliknięciach zamienić aukcję Allegro w przesyłkę Poczty Polskiej. Dodatkowo generuje on plik xml dzięki czemu otrzymujemy od poczty dodatkowe 4% rabatu.

 

który oddasz nam, plus jeszcze trochę... strasznie nachalny ten spam w wielu tematach na tym forum...

 

Link to postu

Witam!

To prawda, że od początku roku rabaty poczty są większe - szczególnie dla klientów wysyłających relatywnie mniej paczek (100-500/mies).

 

Warto to wykorzystać, szczególnie, że wypuściliśmy właśnie na rynek program, który pozwala w 3 kliknięciach zamienić aukcję Allegro w przesyłkę Poczty Polskiej. Dodatkowo generuje on plik xml dzięki czemu otrzymujemy od poczty dodatkowe 4% rabatu.

 

Program nazywa się Post Plus (postplus.pl) a druczki przez niego generowane są zatwierdzone przez pocztę jako zgodne z obowiązującymi w obrocie pocztowym.

 

 

 

 

Czy moderator przyblokuje reklamy postplusa na całym forum. Jest to czysta reklama gdyż z rozmów przeprowadzonych z post plusem wiem, że obecnie nie obsługuje sello a firma wpierw namawia do korzystania z importu bezpośrednio z aukcji allegro .

Link to postu

Czy moderator przyblokuje reklamy postplusa na całym forum. Jest to czysta reklama gdyż z rozmów przeprowadzonych z post plusem wiem, że obecnie nie obsługuje sello a firma wpierw namawia do korzystania z importu bezpośrednio z aukcji allegro .

 

Integracja z Sello będzie dostępna w ciągu najbliższych dni a korzystanie z jednego programu wcale nie wyklucza drugiego - ponadto w większości przypadków z powodzeniem obyć się można bez integracji Sello - Postplus.

 

Co do opłacalności korzystania z naszego programu - kalkulację pozostawiamy naszym klientom - w większości przypadków oszczędności są znaczne.

 

ps. Przykro nam, że posty przez nas zamieszczane odbierane są jako reklama - chcieliśmy tylko zaznaczyć obecność nowego rozwiązania i rozpropagować przy okazji politykę rabatową Poczty Polskiej (temat wśród e-sprzedawców mało jeszcze znany). Oczywiście - wobec reakcji na forum - zaprzestaniemy tych działań.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...