Skocz do zawartości

Co powino znalezc sie w nowej wersji?

Polecane posty

jakkolwiek usprawnić zmiany adresów, opcji i kosztów wysyłki. W sklepie internetowym na 10 transakcji mam max 1 maila, Klient wszystko uzupełnia, uwagi itd. i jest git, na Allegro na 10 transakcji mam 25 maili, to jakaś paranoja i okropna strata czasu, szczególnie jeśli w adresie dostawy widnieje "inny adres" a okazuje się, że w 2/3 przypadkach adres jest ten sam... :(

Link to postu

1-KOŃCZENIE AUKCJI!!! - jak skończy się towar sprzedany np. w sklepie dla mnie bo był by pierwszy duży krok do przodu sello.

 

2-Słowniki w edytorach wiadomości - duże udogodnienie.

 

3-Ogarnięcie strefy sello z poziomu komiksu dla dzieci na profesjonalną stronę transakcji godnie reprezentującą nasze firmy.

 

4-I rzecz przydatna w takich sytuacjach jak teraz że aukcje się nie wstawiały (np. u mnie co 10 się wystawiła) i nie wiedziałem czyja to wina dopiero dzisiaj wbiłem się na forum i ociągnąłem patcha a gdybym dostał od sello e-mail że coś takiego się dzieje oszczędziło by mi to nerwów.

 

i wiele wiele innych ale już z czasem się człowiek przyzwyczaja i zapomina o to wielu wspomnianych we wcześniejszych postach.

 

 

Link to postu
4-I rzecz przydatna w takich sytuacjach jak teraz że aukcje się nie wstawiały (np. u mnie co 10 się wystawiła) i nie wiedziałem czyja to wina dopiero dzisiaj wbiłem się na forum i ociągnąłem patcha a gdybym dostał od sello e-mail że coś takiego się dzieje oszczędziło by mi to nerwów.

 

W tej chwili proponuję zasubskrybowanie sobie kanału RSS z wątku Ważne Informacje: http://forum.sello.pl/index.php?action=.xml;sa=recent;board=10;limit=10;type=rss2 za pomocą czytnika (większość przeglądarek internetowych ma taki czytnik).

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Oto czego pragnę :)

 

1. Auto-Księgowanie Płacę z Allegro + Auto-zasysanie adresów i form płatności !!!

2. EDYTOR GRAFICZNY przy wystawianiu aukcji lepszy, bo nawet na forum macie lepszy jak w programie :)

3. Możliwość edycji aukcji z poziomu Sello

4. Eksport do kurierów w ramach Sello (np. dla mnie Kolporter jest ważny, głupio jest robić 2x to samo)

5. Zestawienia sprzedaży (zarobek, koszta, najlepiej się sprzedające itp, co się sprzedało żeby wiedzieć na szybko co zamawiać)

 

 

AAAAAAaaaaa gdyby jeszcze z Sella dało się sklep internetowy utworzyć na własnym serwerze !!! I Allegro+Sklep mieć w jednym miejscu ... ahh piękne !!!

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

A będzie usprawnienie opcji i kosztów wysyłki z księgowaniem wpłat z powiadomień "płace z Allegro" -żeby prosto z formularzy to trafiało do Sello? To bardzo ułatwi/przyspieszy pracę z Sello...

Funkcjonalność taka jest przewidziana na tą wersję, jednak z racji przedłużających się prac nad poprawkami eBaya nie wiem czy uda się w wersji 1.7 zrealizować to wszystko, a wersja ta musi wyjść w pierwszej połowie grudnia. Może się zatem zdarzyć, że funkcjonalność ta zostanie przesunięta do następnej małej* wersji.

 

* małej - znaczy krótkiej

 

 

export ksiązki nadawczej - możliwosc zapisania ksiązki w formacie jak potrzebuje poczta polska , dodatkowy rabat .

eksport także jest planowany, z tym że do formatu EKN może być... ciężko.

 

obsługa e-paczki

Także postaramy się jak najszybciej udostępnić wydruki i dodatkową funkcjonalność

 

modół powiadamiania sms ? to juz chyba za wiele mi sie marzy , ale inne aplikacje to maja

Zapoznam się z tematem to będę mógł coś na ten temat powiedzieć ;). Ewentualne szczegóły możesz przesłać na maila lub priv.

Link to postu

Trenuję ;). Jednak jest to dosyć trudne, odpowiedzieć każdemu z 2tyś użytkowników forum tak aby każdy był zadowolony :). Wliczyć należy w to wiele zmiennych, chociażby nieprzewidywalne zmiany na serwisach aukcyjnych, które są najbardziej znaczącą zmienną. Zmienna ta bardzo często psuje jakiekolwiek plany, więc jeśli dziś napiszę, że ta funkcja pojawi się 20 stycznia, to za kilka dni może to nie być już prawdą.

 

Planujemy pewne zmiany, jeśli chodzi o zgłaszanie i śledzenie błędów, bo forum do tego celu nadaje się średnio. Jednak projekt jest jeszcze w fazie wstępnej.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...