Skocz do zawartości

Sello 1.6.0 i problemy z wysyłaniem

Polecane posty

Odkąd zainstalowałem sello 1.6.0 mam wciąż jakieś problemy z wysyłaniem aukcji oraz z komentarzami.

Wysyłając aukcję często mam komunikaty mówiące o tym, że sello nie wie czy sie aukcja wysłała i dodatkowo np.:

SOAP_HTTP_ERROR: An HTTP error occured

Limit czasu operacji został przekroczony. (12002) (0x80004005)

Wchądząc po chwili na Allegro aukcja jak się okazuje została wystawiona a w zakładce Sello Aukcje/Przygotowane wciąż tam widnieje. Parę dni temu przez ten dzienny komunikat zdublowałem aukcję teraz ją zwyczajnie kasuję z przygotowanych. Nie wiem jak Sello sprawdza czy aukcja się wystawiła skoro ponownie ja wystawia.

To samo tyczy sie komentarzy dzisiaj wystawiam komentarz a Sello:

Wysyłanie komentarza dla C---------X do aukcji nr 11953xxxxx nie powiodło się.

Nieokreślony błąd.

Na Allegro oczywiście komentarz się wystawił a przy ponownej próbie wysłania komentarza Sello pisze (co jest prawdą):

Temu kontrahentowi już wystawiłeś komentarz. W każdej aukcji jednemu Użytkownikowi możesz wystawić jeden komentarz. Jeśli komentarza nie ma jeszcze na karcie kontrahenta, odczekaj kilka minut na odświeżenie zawartości karty.

Mam wrażenie, że Sello w nowej wersji zgłupiało - poprzednio takich kwiatków nie miałem.

---------

W dniu dzisiejszym nowy kwiatek:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Błędny identyfikator sesji. Proszę spróbować zalogować się jeszcze raz! (0x80004005)

Tym razem aukcja jednak się nie wystawiła.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Wchądząc po chwili na Allegro aukcja jak się okazuje została wystawiona a w zakładce Sello Aukcje/Przygotowane wciąż tam widnieje. Parę dni temu przez ten dzienny komunikat zdublowałem aukcję teraz ją zwyczajnie kasuję z przygotowanych. Nie wiem jak Sello sprawdza czy aukcja się wystawiła skoro ponownie ja wystawia.

 

Czy aukcja wystawiła się sama ponownie? Czy może podczas jej edycji pojawił się komunikat, iż jest w nieznanym stanie? Allegro wprowadziło pewne zmiany w funkcji służącej do weryfikacji wystawienia aukcji i konieczna była zmiana w tym mechanizmie.

 

Wystawianie komentarzy nie było modyfikowane w Sello. Często użytkownicy zgłaszają błędy po zainstalowaniu nowej wersji, jednak nie mają one związku z nową wersją a ze zmianami lub błędami działania serwisu Allegro.

 

Link to postu

Nie bardzo rozumiem chwytania za słówka.

Aukcje czasami zostają w przygotowanych, mimo, że zostały wysłane do Allegro. Muszę sprawdzać każdą taka niby niewysłaną czy się wystawiła i usuwać ją ręcznie. W starszej wersji ani razu nie miałem tego typu problemu. Aukcja ta powinna w przypadku błędu z wysyłką mieć status - do sprawdzenia i przy następnym odbieraniu aukcji powinna być przez sello usuwana z przygotowanych jeśli widnieje w Allegro.

Wcześniej bez sprawdzania wysłałem kilka razy ponownie i jak się okazało aukcje się zdublowały.

Link to postu

Witam

mam problem z sello a dokładnie z wystawianiem aukcji. Tworze aukcje zapisuje i wyskakuje mi ciągle błąd:

"zdalny serwer zwrócił błąd:

Nieprawidłowa cena "Kup Teraz!" (0x80004005)"

 

cena kup teraz jest prawidłowa. Usunąłem aukcje w ktorych ten blad ciagle sie pojawial, wylaczylem sello ponownie wlaczylem, stworzylem aukcje jeszcze raz i znowu pojawia sie ten sam blad.

 

Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem?

 

Proszę o szybką odpowiedz z góry dzieki

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...