Skocz do zawartości

Znowu nie wystawia aukcji

Polecane posty

Aukcje wystawiam codziennie, po zamieszaniu z kodami sprzed 2 tygodni, działało dobrze.

 

A dziś mam takie komunikaty:

Wysyłanie aukcji '...' nie powiodło się.

:

Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera.

(0x80004005)

 

a parę godzin wcześniej był taki:

Nie można porozumieć się z serwerem. Błędna odpowiedź SOAP z serwera.

(0x80004005)

 

I tak od paru godzin :-(

Link to postu

Witam!

szlak mnie trafia już z tymi problemami ale muszę przyznać że tym razem to chyba problem od strony allegro !

Edytowałem i poprawiałem aukcję przy zapisie wyskoczył błąd nieprawidłowy format ceny jakby mieli problemy z zaokrąglaniem wyskoczyło nagle 4 cyfry po , .

Powiem więcej wczoraj siedziałem i obserwowałem nasze aukcje i mnie szlak trafił jak zobaczyłem że w wynikach wyszukiwania nie pokazuja się nasze aukcje po głebszym sprawdzeniu doszliśmy do tego że wyszukiwarka nie czyta opisów aukcji więc niema mowy by ktoś znalazł jakis produkt po wpisaniu modelu jesli go nie wpisalismy w tytule.Zgłosiliśmy sprawe do allegro i po 10 minutach email z odpowiedzią że problem jest im znany i zaraz wszystko działało.

Sumując chyba się allegro rozsypuje :-) albo celowe jakies filtry allegro ?

Pozostawiam do przemyślenia

Pozdrawiam

Link to postu

Witam,

Czekamy wciąż na odpowiedź Allegro, czy przywrócą poprzedni stan działania WebAPI, ale w tym czasie przygotowaliśmy HotFixa do Sello, który pozwoli zniwelować występowanie tego błędu. Nie mogę zagwarantować, że nie pojawią się kolejne problemy po stronie Allegro, ale aktualnie HotFix pomaga.

 

Jeszcze chwilę potrwają jego testy na różnych systemach operacyjnych i niebawem udostępnimy go Wam.

Link to postu

Witam,

HotFix tego problemu umieszczony jest w:

http://www.insert.com.pl/download/366264/pub/aktualizacje/Sello/Sello_1_6_0_Patch.zip

Jest to archiwum zawierające bibliotekę Allegro.dll.

 

Instrukcja użycia:

1. Rozpakować archiwum "Sello_1_6_0_Patch.zip".

2. Zamknąć program Sello.

3. Skopiować plik Allegro.dll do katalogu aplikacji (np. c:\Program Files\InsERT\Sello\).

4. Uruchomić program Sello ponnownie.

 

Jeśli program pracuje na wielu komputerach - czynność powtórzyć na wszystkich komputerach.

 

Nota techniczna:

Biblioteka zawierająca zmianę ma wersję pliku: 1.6.0.1150. Biblioteka pierwotna, zawarta w instalce Sello 1.6.0. ma wersję 1.6.0.1149.

 

Link to postu

Widzę że zastosowała Pani jedną odpowiedż dla wszystkich problemów. Czyżby lek cud ? :)

Niestety jeżeli pozwolę sobie zwrócić uwagę istotą problemu w tym temacie był błąd z połaczeniem a serwerem allegro , a nie wartości cenowe.

Mam ten sam problem już od dwóch dni, i niestety żadne pathe nie skutkują. W dalszym ciągu sello leży.... Mam pytanie do użytkowników , czy może znacie jakiś alternatywny program  który będzie normalnie pracował z allegro ? Chodzi o magazyn plus wystawianie ( oczywiście oprócz Sello ) .Pozdrawiam wis63

Link to postu

Mam pytanie do użytkowników , czy może znacie jakiś alternatywny program  który będzie normalnie pracował z allegro ? Chodzi o magazyn plus wystawianie ( oczywiście oprócz Sello ) .Pozdrawiam wis63

Nie ma zadnego takiego programu z tej prostej przyczyny ze samo Allegro normalnie nie pracuje.Skorzystaj z ichniego "menedzera sprzedazy",bedziesz mial gwarancje ze bledy beda szybko naprawiane a na forum ktos Ci odpowie szybciutko jak bedziesz mial problem  ;D Czyli szybko tanio i przyjemnie  :D Z perspektywy czasu mozna zauwazyc ze Allegro juz nie ogarnia tego co sie na nim dzieje,wiele rzeczy dzieje sie przypadkowo bo jakis Stefan w jednym miejscu cos poprawia a w drugim sie psuje.Takich Stefanow musi tam byc sporo i wszyscy cos ulepszaja zamkneci w swoich dzwiekoszczelnych kabinach.Nie ma tygodnia zeby nie zaskoczyli jakas nowoscia ktora najczesciej dziala srednio albo jak dziala to powoduje ze cos innego nie dziala albo dziala nie tak jak powinno.Proponuje sie przyzwyczaic bo nie sadze aby w najblizszym czasie sie to zmienilo  :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...