Skocz do zawartości

Aukro.cz - automatyczne dodawanie PROMOCJI!

Polecane posty

Witam,

 

Sello dodaje przy ponownym wystawianiu aukcji bez pytania kogokolwiek o cokolwiek 2 opcje promocji:

- Zvyrazneni za 2,42 PLN

- Prednostni vypis za 8,08 PLN

 

w związku z czym koszt wystawienia aukcji delikatnie się powiększa z 0,32 PLN do 10,82 PLN.

TO NIE JEST ZABAWNE! Ponad 30-krotne zwiększenie kosztów...

Ktoś zauważył już taki błąd wcześniej?

Oczywiście można we wszystkich aukcjach przygotowanych do wystawienia wyedytować ową "promocję", tylko chyba nie o to chodzi, żeby tracić czas?

Link to postu

Po powieleniu aukcja do wystawienia ma takie same opcje jak jej oryginał. Opcje promocji pojawiają się dopiero po wystawieniu na aukcji. Mimo, że wczoraj wyłączyłem wszystkie opcje promocji po wystawieniu wszystkie aukcje mają opcję "Zvyrazneni" - literka M w kolumnie Opcje. Przed wystawianiem pobierałem kategorie i parametry z serwisu. Wg mnie coś jest nie tak...

Link to postu

Problem wynika z usunięcia opcji Miniaturki, która tam wcześniej była. Niestety przy okazji przesunięte zostały identyfikatory poszczególnych opcji. Zaraz zobaczę, czy można to w jakiś sposób poprawić, a jeśli nie to wprowadzona zostanie poprawka do kolejnej wersji.

 

edit:

 

Jeśli jeśli możliwość wykonania polecenia za pomocą SQL Management Studio to prosiłbym o podesłanie wyników tego polecenia:

select * from st_Enhancement where se_SiteId = 56
Link to postu

Proszę bardzo.

 

zawartość pliku CSV:

105600001;1;56;Tučný titulek;1;;0

105600002;1;56;Zvýraznění;2;;0

105600003;1;56;Přednostní výpis;4;;0

105600004;1;56;Strana kategorie;8;;0

105600005;1;56;Hlavní strana;16;;0

105600006;1;56;Vodoznak;32;;0

 

Mam nadzieje, że pomoże. Dziś wystawiałem aukcje i ponownie większość ma M, a ostatnie 5 sztuk nie ma - CIEKAWE... konto kr1s-cz - można zobaczyć.

 

Pozdrawiam.

 

HINT - po pierwszym pobraniu nie było M, teraz już jest!

Link to postu

Przydałby się jeszcze log z wysyłania aukcji i odbierania (kiedy pojawiają się te opcje dodatkowe) - szczegóły jak to zrobić można uzyskać wysyłając maila na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku.

 

Proszę też załączyć zrzuty ekranu opcji zaznaczonych przed wysłaniem aukcji, po wysłaniu, oraz wynik jeszcze tego zapytania gdy aukcje są w zakładce przygotowane:

 

  select au_id, au_title, se_Name, se_ident, se_expired from au_Enhancement

  join au__auction on ae_AuctionId = au_Id

  join st_Enhancement on ae_OptionId= se_id

  where au_State = 0 and au_Currency like 'CZK'

  order by au_id

Link to postu

tez tak mam od miesiąca.. pokazuja sie te funkcje wystawiania za kazdym razem przy powieleniu.. i za kazdym razem muszę to zmienic..

pomijajac fakt ze wciąz od roku czekam az ktos zmieni w zagranicznych aukcjach inny problem:

ze nie da sie wystawic aukcji z krajem czechy czy wegry.. trzeba wystawic jako Polska.. a przy powielaniu i tak pojawia sie czechy..wiec znow trzeba zmienic na polska..bo dalej nie pojdzie..

 

proszę o info kiedy to zostanie w koncu naprawione....

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...