Skocz do zawartości

Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności ... raz definiowane

Polecane posty

Witajcie,

 

proponuję, aby pole w szablonach "Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności"  mogło pobierać dane z jednego miejsca , w ktorym zostałyby takie informacje zdefioniowane przez uzytkownika. Tak aby było to analogicznie jak jest z "Regulaminem", "wizytówką", czy rachunkiem bankowym , które są raz zdefiniowane w Zakładce ADMINISTRACJA ---> Parametry ---> Moja Firma . Tam tez może być umieszczone pole do Informacji o wysyłce i płatnościach.

 

Ważne to jest dlatego, że jesli mam np. 1700 szablonów (własnie mam taką sytuację)  ... to zmiana w każdym z nich pola "Dodatkowe informacje o przesyłce i płatności"  jest bardzo czaso i energochłonna. Zazwyczaj te informacje są takie same dla wszystkich transakcji wiec umieszczenie ich edycji w jednym miejscu poprawiłoby funkcjonalnosc programu.

 

Wybór czy w konkretnym szablonie skorzystac z gotowego, wczesniej zdefiniowanego wzroca, czy pozowlić na wpisanie tak jak jest to w obecnej wersji programu, może być dany użytkownikowi np. przez umieszczenie pola/kratki do zaznaczenia.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy o tym nie wspominał ktoś wcześniej ale dwa pomysły:

 

1- cennik dostawy w allegro można przy wystawianiu aukcji wstawić dowolny z pośród dostępnych. A w sello jest przypisany do szablonu. I albo trzeba ręcznie zmieniać albo mieć np.2 szablony. Moim zdaniem wersja z allegro jest wygodniejsza.

 

2- przypisanie szablonu do towaru wydaje mi się że nie było by jakimś wielkim problemem. Chodzi mi o to żeby tak jak do każdego towaru są przypisane jakieś cechy tak był przypisany jeden szablon aukcji.

 

Nie wiem jak na to spojrzycie ale drugi punkt by moim zdaniem rozwiązał problem kolegi a reszcie myślę ułatwił życie.

 

Pozostawiam temat do przemyślenia i Pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...