Skocz do zawartości

Co jest z tym KODEM POCZTOWYM ?

Polecane posty

  • 6 miesięcy temu...

A czy przed powieleniem na aukcji która ma być powielona ten kod pocztowy istnieje i znika po powieleniu?

 

Czy może po wystawieniu z kodem i zakończeniu aukcji (po pobraniu danych o aukcjach) kod znika w aukcjach zapisanych w Sello?

 

Druga opcja - kod znika po pobraniu danych o aukcjach w aukcjach zapisanych w Sello.

Link to postu

Możemy się temu przyjrzeć, jednak zabezpieczenie na taką sytuację jest. Pomocne mogą dla nas być logi (instrukcja włączenia odsyłamy po wysłaniu maila na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku). Proszę po włączeniu logów pobrać informacje o aukcjach tak aby zniknął ten kod pocztowy i wskazać nr aukcji (kilku, których problem dotyczy).

Link to postu

z tymi kodami to jakaś paranoja - mam wystawionych ok. 600 aukcji przez sello - jak się kończą sukcesywnie wystawiam ponownie - w ok 20% przypadków trzeba dopisywać kody, bo się gubią - żadnej zależności nie widzę - dotyczy to tych samych aukcji, tego samego towaru, wystawianych w ten sam sposób... wiem, zaraz dostanę odpowiedź, że proszę przysłać logi, my się temu przyjrzymy... ale nie jestem na etacie w sello i nie mam czasu ani ochoty na spędzanie czasu na testowaniu tego programu - chyba że sello mi za to będzie chiało płacić - społecznie to mogę takie coś robić jak program też za darmo dostanę

kolejna rzecz która mnie strasznie wkurza - to to, że jak poprawiam cenę przesyłek w aukcjach do wystawienia - muszę to robić kilka razy, bo wskakuje zero - kilka razy nie zauważyłem i musiałem wysłać kurierem gratis - bo w cenie przesyłki kurierskiej wyskoczyło 0. Dokładniej - zmieniam cenę np. kuriera na 20 zł, przechodzę do ceny paczki i w tym momencie cena kuriera robi się 0 - nieważne czy zaklepałem ją enterem, czy przeszedłem strzałką - za którymś razem w końcu zapamięta - ale chyba nie o to chodzi...

Link to postu

Wg nas wszystko jest tam w porządku. Zatem jeśli nie jest w porządku, to musimy to jakoś sprawdzić.

 

Co do cen przesyłek, czy istnieje taka kolejność operacji w oknie aukcji, która powoduje, że pojawia się to 0? Czy jest to zupełnie losowe? Czy okno obsługiwane jest myszką, czy z klawiatury?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...