Skocz do zawartości

klient sello sieć lan po zalgowaniu biały ekran sello i crash pomóżcie

Polecane posty

Wczoraj wystąpił poważny problem z uruchomieniem sello na komputerze vista32 z zainstalowanym klientem (wygląda to troszkę jak by w tym samym czasie co zupełnie padła strefa sello) z rana działało powoli,pod wieczór padło. Loguje się na serwerze sql bez problemu i opóźnień bazę sello widzi i wkrywa. Po zalogowaniu jest wszystko na biało po kliknięciu widać ikonki po lwej i części nawigacyjnej sello (u góry) , pole ekranu "start" - czyli rożne podsumowania sello nie wyświetla się, transakcję jak się kliknie wyświetlają się, lecz po chwili zamyka go windows jeśli się tak dalej kilka. Dzieje się to samo niezależnie od użytkowania jaki się loguje (nawet na bazie testowej), natomiast na stanowisku z bazą wszystko dziala oprócz łączenia z srefą sello. Nie wiem czy moze to kwestia nie wykonanych zadań dla strefy z kompa klienckiego, ponizej log z wina.

ps. w kompie nic nie było robione.

Subiekt GT na klienckim śmiga jak trzeba. Pomóżcie

Sello obecnie klienckie instalowałem 2 razy od zera i nic.

 

Nowa informacja jest taka że problem dotyczy tylko kompa klienckiego przetestowałem na drugim klienckim (tylko tym razem nie vista tylko xp) i chodzi co radzicie?

 

Produkt

Sello

 

Problem

Zatrzymano działanie.

 

Data

2010-12-07 16:56

 

Stan

Niezgłoszony

 

Sygnatura problemu

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: Sello.exe

Wersja aplikacji: 1.6.0.1149

Sygnatura czasowa aplikacji: 4c6377bf

Nazwa modułu z błędem: Aukcje.dll

Wersja modułu z błędem: 1.6.0.1149

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4c6378da

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 000ce84b

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: f4c5

Dodatkowe informacje 2: fc6ba7d8c599c919f14c1635abc7ef48

Dodatkowe informacje 3: c717

Dodatkowe informacje 4: cd31115779bca66db2137357a097a573

 

 

 

 

Link to postu

Ja bym zaczął od reinstalacji programu po wcześniejszym usunięciu przez dodaj/usuń programy wszystkiego co ma w nazwie Sello.

 

Problem ten pojawił się nagle? Wcześniej Sello działało?

Ze Strefą Sello raczej nie powinno to mieć związku.

 

proszę też sprawdzić czy w folderze C:\Users\<Nazwa_konta>\AppData\Roaming\InsERT Sello\ znajdują się pliki dmp z datą wskazującą na czas wystąpienia tego problemu. Jeśli są, proszę je podesłać na sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku.

Link to postu

Niestety jestem już po formacie i drugim dniu nad instalacją całego windowsa, niestety plików nie posiadam dmp natomiast problem wystąpił nagle, wcześniejsze reinstalacje sello od zera + wykasowanie sello.xml przy kolejnej reinstalacji nic nie pomogły.

Wcześniej sello działało w zasadzie bez zarzutu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...