Skocz do zawartości

Import aukcji z Allegro do Sello i export z Sello do ebaya

Polecane posty

Nie ma takiej możliwości, przez wzgląd na to iż nie można zmienić typu aukcji Allegro na eBay - część parametrów jest zupełnie inna. Można natomiast wystawić towar na serwisie jednym i drugim - wymaga to jednak posiadania kartoteki towarów w Sello/Subiekcie

Link to postu

Oczywiście nie działa. Jak czytam to pewnie będzie w wersji 8.9.1 z pewnymi błędami ;)  A na głównej stronie mylący wpis "Zainstalowane na Twoim komputerze komunikuje się przez Internet z serwisami z rodziny Allegro.pl oraz eBay.com" co jest od ponad roku kłamstwem.

 

 

Sam mam 1700 aukcji do przeniesienia. A w tej chwili działam na MS ebay.pl i do kompletu pracownik który klepie ręcznie zamówienia.

 

Wiem że jest więcej chętnych do działającego sello pod ebay ale obawiam się że ktoś tego nie chce zauważyć!

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Zauważył, zauważył. Wielokrotnie już pisałem na forum, że poprawki eBaya są przygotowywane na wersję 1.7.

 

Przepraszam ale ja czegoś nie rozumiem. W jednym poście piszesz, że można wystawiać aukcje i na allegro i na ebayu a teraz, że konieczne są jakieś poprawki.

 

Czy można prosić o jasną i konkretną wypowiedź jak jest z ebayem w sello? Czy można wystawiać aukcje na ebayu?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Jest, ale biorąc pod uwagę fakt iż z allegro korzysta 99% użytkowników Sello trzeba było zdecydować, które poprawki są ważniejsze. Oczywiście nie jest to wystarczające usprawiedliwienie za co wypada nam przeprosić.

Dobre wieści są jednak takie, że zostały zwiększone nakłady na Sello więc ilość wprowadzonych poprawek/szybkość wypuszczania kolejnych wersji powinna się poprawić.

Link to postu

no to chyba Insert zle sie zapatruje na to

ze klienci tylko 1% biezacych

za Insert rozgladnol sie na rynku?

czy widzial programy konkurencji?

powiem tak mecze sprawe sell na ebay bo jest on duzym udogdnieniem ...

nie ma programu ( lub nie znalazlem) ktory by odwalal taka robote co robi sell na allegro..

wiec powiedzenie za garstaka by tylko uzywal to blad !!!

smiem twierdzic ze wielu zagranicznych handlarzy ebayowych by z checia skorzystala z programu... ( tlumaczenie na jezyki obce to chyba nie problem dla insertu choziaz jeden ang.)

dziwne jest zalozenie insertu i myslenie o bierzacych klientach trza sie rozwijac (ktos powiedzal ze stanie w miejscu jest rowne cofaniu sie )

 

WIEC NIECH DZIAL MARKETINGU SIE WEZMIE DO ROBOTY I NIECH ZROBI ANALIZE RYNKU I ZAPOTRZBOWANIA TAKIEGO PROGRAMU NA SWIECIE

Link to postu

W obecnej chwili niemal wszyscy pracują na Allegro. Więc porzucenie Allegro na rzecz rozwijania eBaya było by chyba niezbyt mądrym posunięciem. Nie twierdzę iż eBay jest niepotrzebny i nikt z niego nie korzysta lub nie skorzysta w przyszłości, ale mając ograniczone zasoby ludzkie trzeba zrobić tak, żeby większość użytkowników była zadowolona, a w tej chwili większość to użytkownicy Allegro.

 

 

Link to postu

Jak napisałem, wszystkim dogodzić się po prostu nie da. Nie ważne czy odpowiedź będzie mydleniem oczu czy szczerą prawdą, zawsze się komuś nie spodoba. Ja zdecydowanie wolę napisać prawdę.

 

Uściślę, jeszcze, żeby opacznie nie zostało to zrozumiane. Prace nad eBayem trwają, w międzyczasie musieliśmy poprawiać i monitorować na bieżąco serwis Allegro, bo przerwa w działaniu Allegro była by dosyć bolesna dla wszystkich użytkowników Sello. Czasami trzeba się po prostu kierować zasadą mniejszego zła.

Link to postu

Plan obecny przewiduje, że od wersji 1.7 będziemy rozwijać równolegle eBay oraz Allegro - a to za sprawą dodatkowych zasobów ludzkich jakie niedawno zostały do Sello przydzielone. W tej chwili jest (można powiedzieć) etap przejściowy bo nowa osoba musi się wdrożyć.

 

Zatem w wersji 1.7 zostanie przywrócone działanie serwisu eBay na poziomie na jakim było poprzednio, w kolejnych wersjach będzie systematycznie rozwijany.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...