Skocz do zawartości

Sello 1.6.1 + HF1 - informacje o wersji (uwaga zmiana)

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...

Aukcje wystawiane poprzez Sello.

 

W zakończonych, kategorie sklepu w zakładce specyficzne są poprawne, po przeniesieniu (wystaw ponownie w sklepie)do przygotowanych, brak kategorii sklepu.

Wystawiam bez opcji automatycznego wznowienia, muszę mieć kontrolę nad stanem magazynowym.

A może coś źle robię?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Coś widzę że nie ma nikt czasu na odpowiedź na moje zapytanie.

Próbuję sobie sam znaleźć wyjście ale niestety bez skutku.

Jak z zakończonych przeniosę do przygotowanych za pomocą "powiel" jest wszystko OK.

Ale niestety funkcja ta nie jest aktywna jak zaznaczę kilkaset aukcji :(

 

Nie wiem jak działa w specyficznych automatyczne wznawianie oferty, czy po zakończeniu tylko przenosi do przygotowanych, czy też automatycznie wznawia aukcję na Allegro ?

 

Czy istnieje jakiś sposób na rozwiązanie mojego problemu ?

 

Pozdrawiam

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Bartku.

 

Jako że wyszła już wersja 1.7, masz odrobinę więcej czasu.

Prosiłbym (jak obiecałeś) przyjrzeć się mojemu problemowi.

Przypomnę tylko, że chodzi o kategorie sklepowe.

W aukcjach zakończonych kategorie są, lecz po przeniesieniu (wystaw ponownie)do przygotowanych już giną.

Jeśli korzystam z funkcji powiel wszytko jest OK, lecz funkcja ta nie działa w przypadku wielokrotnego wyboru aukcji.

 

Nie sądzę że to ma jakieś znaczenie, lecz po dodaniu nowej kategorii sklepu i zaktualizowaniu w Sello, nie ustawia się ona alfabetycznie jak to jest w Allegro.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...